SOSYAL MEDYA’DAN İÇERİK KALDIRMA YÖNTEMLERİ

Teknoloji ve globalleşen dünya bir çok gelişmeyi beraberinde getirmektedir. Hayatımızın odak noktasında yer alan Sosyal Medya platformları büyük gelişmelerin sonucu olarak tezahür etmiştir. Ancak bu tezahür olumlu yönleriyle birlikte bir takım olumsuzlukları da beraberinde getirmiştir. Örnek vermek gerekirse bazı güzel, insanlığı yaşatma ve insanlık yararına çalışmalarda bulundunuz. Bu gelişmeyle birlikte isminiz arama motorlarında yer alıyor. Ancak bu durum herkesi memnun ettiği gibi sizleri memnun etmeyebilir. Sizler arama motorlarından isim silinmesini isteyebilirsiniz. Hatta ve hatta sadece kendi isminiz değil başka isim ve kavramlarında kaldırılmasını isteyebilirsiniz. İşte bu noktada eğer bu konu hakkında bilgi sahibi değilseniz bir şeyler yapabilmeniz pek mümkün olmayabilir. Mümkün değil diyerek moralinizin bozulmasına, keyfinizin kaçmasına gerek yok. Çünkü bu noktada sizler için biz yani www.imajkoruma.com sitemiz devreye girmektedir.

Ne Yapılabilir?

Öncelikle ifade etmemiz gerekir ki bizler insanlık yararına çalışmalarda bulunuyoruz. Sizlerin şerefini ve onurunuzu korumak için hoşunuza gitmeyen ve sizleri hedef alan çalışmaları sanal alemde uyarıyor ve kaldırtıyoruz. Uzman ekibimiz ve kadromuzun en önemli prensiplerinden bir tanesi online itibar yönetimidir. Çalışmalarımızı öncelikli olarak bu ışıkta yapıyoruz. Ne yapılabilir sorusunu cevaplamak gerekirse sizlerin rahatsız olduğunuz ve sizleri hedef alan her türlü gönderiyi kaldırmak için görev başındayız açıklamamızı yapabiliriz.

Nasıl Yapıyoruz?

Nasıl yaptığımızı anlatmak gerekirse öncelikle bu konu hakkında telaşa kapılmamanız gerektiğini ifade edebilirim. Uzman ekibimiz tecrübesiyle farkını ortaya koyuyor. Örneğin bir facebook hesabınız var. Bir gün hoşunuza gitmeyen ve sizi hedef alan bir gönderiyle karşı karşıya kaldınız ve facebook paylaşım silme konusu hakkında yardıma ihtiyacınız var. Yapmanız gereken en önemli şey bu iş hakkında bilgiye sahip insanlara başvurmak. İşte bu noktada bizler yani www.imajkoruma.com sitesi ve ekibi olarak sizlere hizmet vermeye hazırız. İnternette sorun varsa çözüm de vardır. Çözümün olduğu yerdeyse bizler yani www.imajkoruma.com vardır.

 1 Yorum

  • Yusuf

    Eşimle benim gizli bir çekim videomuzu pornokrafik Twitter de yayınladılar nasıl kaldırılacak yardım istiyorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]