Sosyal Medyadan Hakkınızda Paylaşılan Durumları Ve Yorumları Kaldırma

Sosyal Medyadan Hakkınızda Paylaşılan Durumları Ve Yorumları Kaldırma

Gün geçtikçe teknoloji ilerlemekte ve sürekli yeni sosyal medyalar çıkmakta. Sosyal medyalar çıktıkça kişiler üye olmaktadırlar. Sosyal medya, insanların düşüncelerini ortaya döktüğü bir ortamdır. Genel olarak bir iletişim ortamıdır sosyal medya. Sosyal medya üzerinde birçok yalan haber, iftiralar, videolar ve karalamalar yapılmakta.

Yapılan Kötü Haberlerin, Durumların Ve Yorumların Silinmesi

Günümüzde karalamalar, iftiralar ve uygunsuz videolar sosyal medyalar üzerinden yapılmaktadır. Bunun nedeni ise sosyal medya üzerinde bir bilgi veya bir haber çok hızlı ve ani bir şekilde yayılmaktadır. Sizler hakkınızda yapılan bu haberlere, videolara, durumlara, yorumlara ve karalamalara dur demek istiyorsanız imajkoruma.com yanınızda. Bu gibi durumlarda İtibar Yönetimi profesyonel bir şekilde ele almaktayız. Kişilerin hakkında yapılan yalan yanlış haberler, iftiralar, videolar ve fotoğraflar paylaşılıyor. Bu durumlarda ne yapacağını bilmeyen kişiler vardır. İşte tam bu sırada biz devreye giriyoruz bu gibi durumlarda neler yapmanız gerektiğini sizlere anlatıp yapılması gerekenleri yaparak sizler hakkında paylaşılmış kötü paylaşımları sosyal medya üzerinden siliyoruz.

İmaj Tazelemek İstiyorsanız

Sosyal medyada sürekli iftiralara maruz kalıyorsanız, sürekli iftiralara uğruyorsanız, videolarınız paylaşılıyorsa hiç tereddüt etmeyin ve hemen bize gelin. Eğer ki sosyal medya üzerinde imajınız zedelenmişse yoğun bir şekilde sosyal medya üzerinde paylaşımlar sonucunda baskı altında kalıyorsanız hiç korkmayın imajkoruma.com bu gibi durumlarda sizin yanınızda. Sosyal Medya İçerik Silme ile birlikte çok titiz bir çalışma stili uygulamaktayız. Kişilerin hak ve özgürlüklerini engelleyecek videoları, iftiraları, fotoğrafları ve yorumları kaldırmak için sizlere rehberlik ediyoruz. Bütün sosyal medya üzerinden bu işlemi yapıyoruz. Sadece Facebook, İnstagram değil twitter, tumblr ve daha birçok sosyal medya üzerinde hakkınızda paylaşılmış kötü yorumları kötü durumları kaldırıyoruz.Bir yanıt yazın

[single_loop]