korsan-300x225 - Telif Hakkı İhlalinde Yapılacak İşlemler Nelerdir?

 

Telif hakları hususunda, hangi sosyal medya unsurunda sorun yaşarsanız yaşayın, kaldırılması oldukça kolaydır, Telif hakkı size ait olan bir eseri, sizden izinsiz yayınlatmış olan sosyal medya sitelerinden içeriği kaldırmak için hemen bize başvurabilirsiniz, sizden izinsiz olarak telif hakkı size ait içeriği yayınlatmış sosyal medya sitesinin bunu ticari kazanç hırsıyla yaptığı tespit olunursa, bu yasa dışı uygulamasının bedeli olarak, eseriniz üzerinden kazanmış olduğu miktarın dört misline kadar, para cezası ile cezalandırılması sağlanabilir.

www.imajkoruma.com gittikçe dahada gelişmekte, sizlerin bize olan güveni sayesinde dahada güçlenerek yolumuza devam edeceğiz. Telif hakkı size ait olan bir içeriğin kaldırılması için başvurduğunuz taktirde, bunu en hızlı ve kişisel menfaatlerinize uygun şekilde halledeceğimizi www.imajkoruma.com olarak garanti ederiz,

Telif hakları kannuna muhalefet eden, internet sitesinin, blogger olması durumunda buna yurt içinden hukuki kanal ile müdahale edilmesi oldukça zordur. Blogger siteleri, google nin verdiği bir hizmet olarak google/blogger kaynaklıdır, ve merkezi Amerika birleşik devletletlerindedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz, böyle ise durum, bunu çözümlemek kişisel çabalarınızla bir hayli zordur. Bu durumda yapılması gereken nedir?

Tam olarak yapılması gereken, bizi aramaktır, biz ilgili telif kapsamındaki suçu işlemiş blogger kurucusuna ulaşamayız, ama merkezi Amerika birleşik devletlerinde bulunan google veri tabanlarından blogger sitesinin tamamen kaldırılmasını sağlayabiliriz.

İnternet ortamında varolan her sorunun bir çözümü vardır, işte bir sorunla karşılaştığınız durumda biz çözümüz, Sorun çözme hususundaki deneyimlerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. www.imajkoruma.com bu yüzden var. Her sorunla başedebilecek yetkin ekibimizle, bir sorununuz olduğunda çalışmak isterseniz, en zor durumlardan nasıl kurtulduğunuza kendinizde inanamayacaksınız! Bir ustanın elinde bir iş ne kadar kolay biter. oysa o iş hiçte kolay bir iş değildir.

Varolan tecrübelerimiz, www.imajkoruma.com un ustalaştığı yegane alanıdır. imajınızı ve itibarınızı korumayı üstleniyoruz. Bu çok değerli bir varlıktır. Sizin için ve bizim için çok değerli olan bu varlığınızı koruyacağız, bizim işimiz budur. Sorun nedir? Telif hakları ihlalimi?, Kişisel resimlerinizmi İnternete sızmış? Uygunsuz resimlerinizmi sızdırılmış? bir web sitesinden şantaj tehdidimi alıyorsunuz?

Her ne olursa olsun yetkin ekibimiz her gün 24 saat talebinizi beklemektedir. Harekete geçmek için Talepte bulunmanızı bekliyoruz. Bizimle iken, keyfinize bakın, gidip rahat bir uyku yatın. Ertesi gün sorununuz çözülmüş olarak uyanacaksınız!

 

 3 yorum

  • bangbang

    Telif haklarını geçen yıla oranla E oranla artırdığını doğru mu?

  • nrndmr

    Bu video yasaklanmış yani ben instagram hesabıma koymuştum ama telif hakkı sebebiyle kaldırmışsınız. Kötü bir amacım yoktu videoyu siz silmişsiniz, bana ceza veya mahkeme açılır mı?

  • serkanm

    facebook a koyduğum videoyu telif hakkı nedeniyle silmişsiniz, bunun suç olduğunu bilmiyordum. Bir daha asla yüklemeyeceğim.

Bir yanıt yazın

[single_loop]