TWITTER’DAN YAZI KALDIRMA

Değişen ve gelişen dünyamızda, zamanla bir çok teknolojik gelişmeyle tanışmaktayız. Bu teknolojik gelişmeler, “Sosyal Medya” adını verdiğimiz güzel bir platformun oluşturulmasına neden oldu. Sosyal Medya , dünyamızda yer alan haberlerin paylaşıldığı, insanların düşüncelerini ifade ettiği bir meydan yerine dönüştü. Bu meydan yerinde Facebook,Twitter,Instagram  vb. markaların popülerliği yer alıyor. Bu durum güzellikleri getirdiği gibi beraberinde bazı olumsuz gelişmelerinde önünü açıyor. Örnek vermek gerekirse yapılan yanlış veya karalayıcı bir paylaşımın nasıl kaldırabileceği sorunsalının nasıl çözüldüğü değerlendirilebilir. İşte biz www.imajkoruma.com ekibi olarak bu  konu da siz değerli insanlarımıza yardımcı olmak istiyoruz.

A)Sorun Nedir?

Öncelikle sorunun ne olduğunu bizlere bildirmeniz gerekiyor. Sorun, facebook video silme olabilir. Facebook, pek çok paylaşımın yer aldığı bir platform. Bu platformda hoşunuza gitmeyen bir yazı, fotoğraf ve videoyla karşılaşmanız muhtemel. Bu durumda biz www.imajkoruma.com platformu olarak sizlere gereken desteği kısa ve hızlı sürede sağlayacağız. En etkili ve hızlı çözüm yollarında uzmanlaşan değerli çalışanlarımız sorunlarınızı çözme noktasında her zaman burada olacak.

B)İyi ama Nasıl?

Böyle bir sorunu iyi ama nasıl çözeceksiniz? Böyle  büyük platformların her birinde nasıl uzmanlaştınız? Peki twitter video silme nasıl olacak ? Diyerek sorular sorduğunuzu duyar gibiyim. Yıllardır bu işle uğraşan eğitimli ve tecrübeli ekibimiz sizlerin sorunlarını çözmek için gece gündüz durmadan çalışmalarına devam ediyor. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olacak.

 

C)Sadece Sosyal Medya Mı?

Sosyal Medya’da siz değerli insanlarımızın itibarı adına itibar yönetimi alanında çalıştığımızı ifade ettim. Sosyal Medya tamam, peki ya internet alemi ? diyerek sorular sorduğunuzun farkındayız. Sadece Sosyal Medyada değil olağan internet aleminde de hakkınızda çıkmış ve sizleri zedeleyen gönderilerin olabileceği düşüncesindeyiz. Bu nedenle çalışmalarımız twitter,facebook gibi sosyal medya sitelerinden ibaret değildir. İnternet ortamında da sizlerin mutluluğu için çalışmaktayız.

 

Son olarak Sosyal Medya’da ya da internet aleminde sizleri hedef alan ve kötüleyen paylaşımları görmeniz durumunda yapmanız gereken en önemli şey bizlere, www.imajkoruma.com sitemize ulaşmanız. Ekibimiz ve kadromuz bu anlamda tüm sorunlarınızı çözmek için burada bulunmaktadır. Sorun mu var? Çözmek mi istiyorsun? Bizler buradayız…1 Yorum

 • Anonim

  Merhaba.

  Twitter da fake bir hesap tarafından uygunsuz ve iznim olmadan videolarım yayınlanıyor.

  Tarafıma yapılan bu durumun kurbanıyım. Tercihlerimi toplum ve aile baskımdan dolayı paylaşamadığım için videoların kaldırılmasını istiyorum.

  Çaresizim. Lütfen bana yardım edin.

  Mail üstünden dönüşünüzü bekliyorum.

  Teşekkürler

Bir yanıt yazın

[single_loop]