UYGUNSUZ İÇERİKLERE KESİN ÇÖZÜM: ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ

Günümüzde dijital dünyanın değişmesiyle birlikte hayatımıza güzel yanlarını yansıttığı gibi birçok olumsuz durumları da bizlerle karşı karşıya getirmektedir. Öyle ki insanları sosyal medyada kullandıkları; fotoğraflar, videolar, müzikler çalınıp veya kopyalanırken; marka ve şirketlerin de bu konuda tedirginlikleri vardır. Dijital dünyanın gitgide çok hızlı bir şekilde içimize girmesi sonucunda birçok ünlü markaların bu konuda hassasiyeti daha fazla olmaya başlamıştır. Biz www.imajkoruma.com ailesi olarak sizin için internette yayılan her türlü paylaşımı kesin olarak yok ediyoruz.

 

SİZE BİRŞEY YAPMANIZA GEREK OLMADAN BİZ ÇÖZÜM SUNUYORUZ

Bir firma için markası, ismi o firma için saygınlık getirir. Hiçbir marka, şirket ya da kişiler kendileri hakkında yapılan olumsuz yorumlarla karşı karşıya kalmak istemez. Artık insanlarımızın çoğu internet üzerinde hatta sosyal medya üzerinde sürekli vakit geçirdikleri için bu gibi olumsuzluklarla markaların karşılaşması daha fazladır. İnsanların genellikle yaptıkları yorumlar ise; ürünün firma hatalı olmasından dolayı gelen olumsuzluklar olmaktadır. Ama bunun dışında yapılan yorumlar ise yalan ve asılsız haber olmakla birlikte marka ve şirketlerin karşısına çıkmaktadır. Bunun için şirketimiz bu gibi problemlerinizin üstesinden sizinle birlikte gelerek hizmet sunmaktadır. İnternet üzerinde markanız veya şirketiniz için sizi karalayıcı, yalan, gerçekle hiçbir alakası olmayan haber veya yorumlar gördüğünüzde öncelikle aslında ilk yapmanız gereken; neticesinde insanlar sürekli birbirleriyle iletişim içerisinde olan varlıklar. O haber ve yorumları yayınlayan firmayla görüşüp bunların asılsız olduğunu ve kaldırılması gerektiği konusunda ortaya çıkan olumsuz durumu olumlu yapabilmek için çalışmanız gerekmektedir. Sonuç olarak durum çözülmüyor. www.imajkoruma.com adresindeki iletişim bölümümüzde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz.

Şirketimiz sizinle birlikte sosyal medya üzerinden maruz kaldığınız her türlü olumsuz yorumları, hakkınızda olan şikâyetleri, yalan ve asılsız haberleri kısacası marka ve firmalarınız için size zarar verecek her türlü durumu sizin için faydaya dönüştürmek için çalışıyoruz. Bunun sonucunda ise hem mevcut müşterilerimizi korumuş olup, hem de yeni müşteri hedef kitlenizi yaratmak için fırsat oluşturmuş oluyoruz. Son olarak belirtmek gerekirse markanızın ismine herhangi bir zarar gelmemesi için itibarınızı ve saygınlığınızı çok iyi korumanız gerekmektedir. Saygınlığınız sizin olduğu kadar bizim için de önemli. Bunun için de bu tür zarara uğramış veya riskli olan müşterilerimize şirketimiz olarak her zaman kesin ve net çözüm yollarımız vardır.2 yorum

  • hayatibayrak

    Hakkımda aslı astarı olmayan karalayıcı haberi rakiplerim para verip yerel haber sitelerinde yayınlatmış. Mağdur edildiğim bu konuda bana yardım eder misiniz? Hakkımdaki asılsız haberleri kaldırabilir misiniz.

  • berfin

    haç takıp arkadaşlarla eğlencesine çektiğim resmi biri internete koymuş. bu fotoğrafı internetten siler misiniz? ayrıca googleda ismim aratıldığında görsellerde bu fotoğraf çıkıyor görseli kaldırır mısınız? lütfen çok acil ve önemli.

Bir yanıt yazın

[single_loop]