Uygunsuz Video ve Fotoğrafların Kaldırılması

Xhamster.com dan video kaldırma, içeriklerinin kişilerin izinleri ve haberleri olmaksızın farklı platformlarda kötüye kullanıma maruz kalması durumunda gerçekleştirebileceğiniz bir işlemdir. İçeriklerinin korunması, içerisinden kısmi ya da görsel olarak izinsiz kullanımların yapılması durumunda ilgili içeriğin internetten kaldırılması için başvuru yapılabilmektedir.

xvideos.com dan video silmek , youporn gibi sitelerden video silme işlemlerini çok hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Sanal dünyanın çoğunlukla gerçek dünyanın önüne geçtiği günümüzde, internetteki içeriklerin izinsiz kullanımı ile kişisel hak ve özgürlüklere saldırı gerçekleştirilmektedir. Bu durumun yaygın hale gelmesi ile internet kullanıcılarının kişisel haklarının korunması için güncellenen kanunlarda sanal ortam ile ilgili yaptırımlar da oluşturulmuştur.

Yaptırımların uygulanabilmesi için görsel ve video içeriklerinin kaldırılmasına yönelik güncellenmiş olan kanunlarımızın gereklerini yerine getirmeli, içeriklerin kaldırılması için ilgili mahkemelere başvuru yapmalısınız.

Sanal-Dünyada-Kişisel-Hakların-Korunması2-300x216 - Uygunsuz Video ve Fotoğrafların Kaldırılması

İnternetten Görsel ve Video Kaldırılması

İnternetteki tüm platformlar üzerinde bazı kişi veya kurumlarca izinsiz video ve görsel paylaşımı söz konusu olmaktadır. Kişisel hakların korunması kanunu ile sanal ortamda yaşanan saldırıların önüne geçilmesi sağlanabilmektedir.

İnternet kullanıcılarının dijital haklar ve sorumluluklar kapsamında korunması amaçlanmaktadır. Xhamster.com ve benzeri adult (yetişkin) içerikli siteler üzerinden yapılan video ve görsel paylaşımlarının izinsiz bir şekilde farklı platformlarda kullanılması ile kişisel hakların saldırıya uğraması söz konusudur.

İnternetten video, görsel gibi bir içerik kaldırmak istediğinizde arama motorlarından önce içeriğin kaynağı olan platforma ulaşmanız gerekmektedir. Arama motorları, görsel ve içerik sağlayan sitelerden bilgileri alıp bir araya toplamaktadırlar.

Google da isminiz aratıldığında uygunsuz video ve fotoğraflarınızın çıkmasının ne denli itibar sarsıcı olacağının farkında olan ekibimiz bu tarz durumlarda hızlı bir şekilde içerikleri kaldırmak için geceli gündüzlü çalışmaktadır. Bu tarz olaylarda zaman kullanımı çok önemlidir. Hızlı ve etkili mücadele şarttır. Zira içerik durduğu sürece başka kaynaklar tarafından kopyalanma ve tekrar yayılma ihtimali artmaktadır.

Yayımlanan Videolarınızı Kaldırabilirsiniz

Tarafınızca paylaşılmış olan içerikleri kendiniz paylaştığınız platform üzerinden kaldırabilirsiniz. Ancak sizin haberiniz olmaksızın içeriklerinizin tamamını, bir kısmını ya da görselini, fotoğraflarını paylaşan sitelere tek tek ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Bunun için içeriklerin kaldırılması ile ilgili çalışan profesyonel firmalardan destek almanız gerekmektedir.

Size ait olan Xhamster.com , xvideo.com ve benzeri sitelerden video ve görsellerin farklı platformlarca kullanılması durumunda bu içeriğin silinmesini ve arama motorları dahil olmak üzere sanal ortamda yer alan tüm içeriklerin kaynağından kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu tarz video sitelerinden veri çeken ve görsellerini kendi sitelerinde yayınlayan yüzlerce websitesi bulunmaktadır. Bu yüzden videonun ana kaynağından silinmesi videoya ait fotoğrafların diğer sitelerden silinmesini sağlamaz. Görselin yayıldığı tüm sitelerden tek tek kaldırılması gerekmektedir. Uzman ekibimiz önce tüm arama motorlarını ve  özel yazılımlarımızı kullanarak detaylı bir arama yapar. Arama sonucunda kaldırılması gereken içeriğin bulunduğu tüm siteler tespit edilir. Ve hızlı bir şekilde içeriğin kaldırılması prosesleri uygulanır.

Sanal ya da dijital güvenlik her kişiye sunulmuş bir hak olmakla birlikte, bu hakkın korunması ve devamlılığının sağlanması kişinin bildirimi ile mümkün olmaktadır. İçeriklerinizin takibini yapmalı, izinsiz bir şekilde kullanım tespit etmeniz durumunda hemen durumu ilgili mercilere dilekçeyle başvurarak bildirmelisiniz.Bir yanıt yazın

[single_loop]