WİKİPEDİA’DAN İÇERİK KALDIRMA

Bilgi, çağımızın en önemli ve en değerli madenidir. İnsan bilgisi ölçüsünde değer görür. Teknolojinin gelişimiyse bu gereklilikle orantılı olarak bilgi paylaşımını geliştirmiş ve çeşitlendirmiştir. İnternetin ortaya çıkmasıyla birlikte bilgi kavramı internet aleminde yer almıştır. Bu önemli ve değerli gelişme internet platformunda yeni internet sitelerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. İşte “Wikipedia” bu gelişmeler ışığında hayatımızda yer alan önemli internet sitelerindendir. Ancak bu güzel gelişmeler beraberinde problemleri de getirmiştir. Wikipedia gibi bilgilerin herkes tarafından girilebildiği internet siteleri, yanlış ve çarpıtılmış bilgilerin de insanlar tarafından kabul edilmesine neden olabilmektedir. Bazı bilgiler kişileri ve insanları yanlış bilgilerle hedef alabilmektedir. İşte bu noktada www.imajkoruma.com sitemiz ve ekibimiz sizlere hizmet verme yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

A)Biz Kimiz?

Wikipedia ‘da hakkınızda yanlış bilgiler yer alıyor olabilir ya da Google’da sizleri hedef alan fotoğraflar yayınlanmış olabilir. Bu noktada google fotoğraflar silme konusu dikkatinizi çekebilir. Uzman ekibimiz ve uzman kadromuz bu sorunları dert etmemenizi talep etmektedir. Zira bizler bu sorunu kolay ve hızlı bir şekilde çözebiliyoruz.

B)Nasıl Yapıyoruz?

Nasıl yaptığımızı anlatmak istersek sizlere güzel bir örnek verebiliriz. Sosyal Paylaşım Sitesi Youtube herkes tarafından bilinir. Eğer Youtube’da hoşunuza gitmeyen ve sizleri hedef alan bir video paylaşımı yapılmışsa youtube video kaldırma bölümümüz bu hoşnutsuzluğunuzu giderme konusunda sizlere yardımcı olabilmektedir. Paylaşımı kaldırma noktasında gerekli iletişimi kurmak ve internet alanında gerekli çalışmaları ekibimizle yapmak bizim görevimiz. Yapmanız gereken bizlere başvurmak.

C)Başka Neler Yapıyoruz?

Yaptıklarınız sadece Wikipedia , Youtube vb. ibaret mi diye sorabilirsiniz. Bizler wikipedia ve youtube gibi popüler sosyal medya sitesi Facebookla da ilgileniyoruz. Eğer Facebook’ta sizleri rahatsız eden ve izleri hedef alan bir paylaşım varsa öncelikle bizlere başvurmanız hızlı netice almanızı sağlayacaktır. Eğer facebook paylaşım silme  konusu sizin için araştırılması ve uygulanması gereken bir konuyla bizler sizlere yardımcı olacağız. Yani özetle internetle ilgili bir sorununuz varsa bizlere başvurmanız gerekli. Hızlı ve güvenilir çözümler www.imajkoruma.com sitesinde. Doğru adrese ve güvenilir mecraya hoşgeldiniz.

 Bir yanıt yazın

[single_loop]