Yapmış Olduğum Haberleri Ve Sitemi Yayınlıyorlar

İnternet ortamında artık her bilgiye, kişisel olan eşyalara, saklanılan bilgilere kolayca erişilmektedir. Bu bilgilere erişildiğinde kişinin bilgileri ve yaptığı emekler boşa gidiyor ve ortada bir tehlike unsuru oluyor. Eğer sizde kendi yaptığınız siteleri, haberleri ve diğer bütün bilgilerin haberlerini ve yayılmasını önlemek istiyorsanız sakın sayfamızdan çıkmayın. İmajkoruma.com tamda aradığınız bir site. Yaptığınız site sizden habersiz internet üzerinde yayılmaya mı başladı? Yaptığınız haberler internet sitesinde paylaşılıyor mu? Bu ve bunun gibi sorunların çözümü İmajkoruma.com adresinde.

İzinsiz Proje Paylaşımlarına Son

Günümüzde internet artık yeni bir hayat anlamına gelmeye başladı. Nasıl ki dünya dışında marsta veya ayda hayat var mı diye bilim adamları sürekli araştırmalar yapıyor. Yaşantımız dışında da internet üzerinde bir hayat vardır. Bu yaşantılara sosyal medyalar girmekte. Sosyal medyalarda gerçek hayattaki gibi arkadaşlık kurabilirsiniz. İlişkileriniz sosyal medyalar üzerinde olabilir. Gerçek hayattaymış gibi internet üzerinden para kazanabilirsiniz. Artık her şey internet üzerinden yapılabilmekte. Banka yönetimleri, sosyal medyalar, iş ve daha birçok konu. Hal bu olunca neredeyse tüm bilgilerimiz, yapmış olduğumuz projeler veya site yönetiyorsanız haberler, makaleler internet üzerinde oluyor. İnternet üzerinde olan bir bilgi ne kadar güvenilir olabilir ki. Özel bir site tasarladınız internet üzerinde ve birisi geldi bu tasarıma erişti ve site temaları sitesinde yayınladı tüm kaynak kodları ile birlikte. Bütün emekleriniz gitti.

İtibar Yönetimi

Bu ve bunun gibi internet üzeri sizlere özel olan haberlerin, müziklerin, temaların ve daha birçok belgenin yayınlanmamasını istiyorsanız imajkoruma.com ile iletişime geçebilir paylaşılan belgenin internet üzerinden kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede imajınız tazelenmiş olacaktır. İtibar Yönetimi sayesinde hakkınızda yapılan haberleri, internet üzerine düşmüş belgenizi, sosyal medyada paylaşılan iftiraları, internette yayılan size ait projeyi ve daha birçok belge türünü internet üzerinde yayılmasını önleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey İmajkoruma.com adresine girip iletişime geçmeniz.Bir yanıt yazın

[single_loop]