youtube_icerik_silme_video - Youtube Videoları Nasıl Kaldırılır?

Dünyanın en popüler video paylaşım sitesi Youtube kimileri için can sıkıcı videolar yayınlayan bir paylaşım sitesi özelliği taşımaktadır. Oysa bunun Youtube ile hiçbir alakası yok çünkü kayıt olan herkesin video paylaşma hakkı doğal olarak ortaya çıkıyor ve başkalarına ait olsa da Youtube bu videoları paylaşmaya müsaade ediyor. Ancak bu ne kadar doğru elbette bunun irdelenmesi lazım.

Youtube’ta Başkasının Yüklediği Video Kaldırma

Başkası tarafından yüklenen yada geçmişte yüklediğiniz ama hesabınıza erişemediğiniz videoları silme işlemlerini çok hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Youtube’ta Toplu Video Kaldırma

toplu_resim_silme - Youtube Videoları Nasıl Kaldırılır?

Genellikle ünlülerin başı telif haklarıyla dertte. Öyle ya siz bir albüm çıkaracaksınız birileri bunu beş kuruş para vermeden kendi kanalında paylaşacak ve bundan nemalanacak. Aynı şey filmler için de geçerliliğini koruyor. Üstelik bu kişiler halen Youtubber adıyla para bile kazanıyor. Bu fikir ve sanat eserleri hırsızlığının önüne yine “siz” geçeceksiniz. Nasıl mı? Hemen marka itibarınızı koruyan, bireysel ve kurumsal olarak tüm aidiyeti sizin elinizde olan dijital verilerin koruma işlemini üstlenen İmajkoruma.com şirketiyle irtibata geçin. Ardından youtube video kaldırma hizmeti almak istediğinizi anlatın ve zaten gerisini zaten uzman ekip halledecektir. Çok kısa bir süre içerisinde Youtube kanalında telif hakkı tamamen size ait tüm paylaşımlar bir bir temizlenecek ve paylaşımı yapanlar belirlenerek haklarında yasal soruşturma başlatılması sizin istemeniz durumunda gerçekleştirilecektir.

Telif Haklarınıza Sahip Çıkın

videoicerik - Youtube Videoları Nasıl Kaldırılır?

Özellikle sinema sektöründe telif hakkı problemi devam ediyor. Buna kanunen henüz somut bir çözüm bulunabilmiş değil ve birbirinden kıymetli sanatçılarımızın paha biçilmez eserleri izinsizce kullanılıyor reklamlara alet ediliyor. İşte bunun önüne geçmek de size düşüyor. Telif haklarınıza yine sahip çıkacak olan biri varsa o da sizsiniz. Youtube’da yayınlanan şahsınıza ait videoları sadece şikayet etmek sorunu çözmez. Çünkü genellikle şikayet edilen videolar en fazla o kişinin hesabının tek taraflı olarak feshedilmesine neden olur. Ancak yine benzer paylaşımları bir başkası yapmaya devam ediyor. Meseleyi kökünden çözmekse en makul yoldur.

Toplu Video Kaldırma 

Telif hakkı size ait videoları tek tek kaldırmak yerine özel geliştirilmiş bir yöntemle youtube video nasıl kaldırılır sorununa artık çare bulunuyor. Bu sayede hem gereksiz video paylaşımların önü açılmış olacak hem de tüm yönleriyle tamamen kurumsal paylaşımların gün yüzüne çıkması mümkün hale gelecektir. Ortada duran tüm bu nitelikler baz alınarak sizlerin de toplu video kaldırma işlemlerinden büyük bir hızla yararlanması son derece önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaya devam eden özelliği meydana getirmektedir.

Profesyonel İmaj Koruma Hizmeti

slider_2-1024x576 - Youtube Videoları Nasıl Kaldırılır?

Tamamen profesyonel ekipten oluşan bu sıra dışı hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız hemen iletişim adresinden irtibata geçerek böylelikle Youtube’taki şahsınıza ait videoların başkalarınca paylaşılmasına artık bir dur diyebilirsiniz. Bunun yanı sıra sizin yüklemiş olduğunuz videoların kaldırma işleminde de size en iyi çözümleri sunmaya devam eden şirketimizden son derece alanına hakim bir yaklaşımla profesyonelce çözümler alabilirsiniz. Bütün bu ortada duran özellikler baz alınarak sizin de artık telif hakkı kendinize ait youtube videoları kaldırma işlemiyle koruma altına aldığı ve böylelikle telif hırsızlığına kesinlikle göz açtırmadığı ortada durmaktadır. Öte yandan tamamen kaliteden ödün verilmeksizin ortada duran yenilikler ışığında öne çıkan yeniliklerle adeta virüs gibi yayılan şahsınıza ait video görüntülerin tekerrür etmemesi de mümkün hale gelmektedir.

Tüm bu işlemlerin akabinde siz de resmi paylaşım kanalınızın dışında yayınlanmış tüm video görüntülerini kaldırabilir, böylelikle takipçilerinizin tamamen sizin kanalınıza odaklanmasını ve sizi takip etmesini her yönden sağlamış olabilirsiniz. Bu da her açıdan son derece önemli bir konuyu teşkil etmektedir.

 Bir yanıt yazın

[single_loop]