Youtube’dan Video Kaldırma Hizmeti

Youtube’dan Video Kaldırma Hizmeti

Şahıs ya da şirket olarak internet üzerinden yayın ve paylaşım yapmak oldukça yaygın bir hale gelmiş durumdadır. Sosyal paylaşım siteleri artık kişileri, toplumu hatta ülkeleri bile etkisi altına alacak şekillendirmelerde bulunabilmektedir.

Herkes tarafından bilinen, görünen ve izlenen paylaşımların bir kısmının orda olmaması gerekliliği de söz konusudur. Kendi yüklediğiniz videoyu youtube sayfanızdan kendiniz silebilir, düzenleyebilir, gizlilik ayarlarında dilediğiniz zaman değişiklik yapabilirsiniz. Bilgisayardan ya da akıllı telefondan youtube video silme imkanı bulunmaktadır.

Youtube’dan Kendi Paylaşımınızı Kaldırmak

Youtube üzerinde farklı nedenlerle kendi sayfanızda paylaşımlar yaptıktan sonra onları kalıcı olarak kaldırmak mümkündür. Kendi sayfanızdaki videonun olduğu sekmeye girdikten sonra video üzerinde düzenleme veya kalıcı olarak silme işlemini yapabileceğiniz ayarlar sekmesi ile kolayca kendi paylaşımlarınızı temizlemeniz ya da düzenlemeniz mümkündür.

Akıllı telefondan youtube geçmişi silme, paylaşımları düzenleme ya da silme işlemlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. İçeriği paylaşan siz olduğunuz içim düzenleme hakkı da size ait olmaktadır. Sizinle ilgili olmasına rağmen başkası tarafından yüklenmiş olan bir içeriği kaldırmak mümkün müdür?

Başkası tarafından yüklenmiş olan içeriklere yasal yollar çerçevesinde müdahale hakkınız bulunmaktadır. Youtube’da bulunmaması gereken ve sizin ya da şirketinizin itibarını sarsacak olan içeriklerin kaldırılması için youtube video şikayet etme hakkınızı kullanabilirsiniz.

Youtube’dan-Video-Kaldırma-Hizmeti1-300x176 Youtube’dan Video Kaldırma Hizmeti

Başkası Tarafından Yüklenmiş Olan Videonun Youtube’dan Kaldırılması

Youtube üzerinde sizin aleyhinizde paylaşımların olması da mümkündür. Tüm paylaşımları tek başınıza kontrol edip şikayet etmek oldukça zor, zaman alıcı ve yıpratıcı olacaktır. Bunun yerine sizin için sakıncalı olan içeriklerin tamamının youtube’dan kalıcı olarak kaldırılmasına aracılık eden kurumlar sizlere yardımcı olacaktır.

İnternet kullanımı esasları çerçevesinde hizmet veren aracı kurumlar, sizin tek tek ulaşmaya çalışacağınız tüm içeriklerin kısa sürede kalıcı olarak temizlenmesini sağlayacaklardır. Youtube’dan başkasının yüklediği video nasıl silinir sorusunun en doğru cevabı, bu alanda hizmet veren kurumlarla görüşmeniz olacaktır.

İnternet üzerinde reklam, tanıtım ya da eğlence amaçlı yapılan paylaşımların belli aralıklarla kontrolü ve sakıncalı içeriklerin kaldırılması elzem hale gelmiştir. Tüm paylaşımları profesyonel olarak bulan, alanında uzman ekipleriyle hizmet veren aracı kurumlar sayesinde dünya çapında hizmet veren youtube üzerinde itibarınızın korunmasını sağlayabilirsiniz.Bir Cevap Yazın