youtube_icerik - Yüklenen Youtube Videoları Nasıl Silinir?

Milyarlarca kullanıcısı bulunan en popüler video paylaşım platformu Youtube, bazı üyelerin videoları silmeye karar vermesi ve her yönüyle aktif olarak sürdürdüğü paylaşımlarını artık yerine getirmemesi anlamına gelivermektedir. İşte tüm bu özellikler baz alındığı zaman her yönden yüklenen videoların silinmesi son derece mümkün olacak özellikler olarak karşımıza çıkan konuları meydana getirmektedir.

Öncelikle klasik olarak youtube video silme işleminden bahsetmemiz gerekiyor:

– Youtube’ta oturum açın.

– Sağ üst köşedeki oturum resminize tıklayın ve İçerik Stüdyosuna girin.

– Buradaki seçeneklerde Video Yöneticisine gidin ve ilgili videonun yanındaki kutucuğa tik atarak silme işlemine onay verin.

Ancak…

Her zaman iş bu kadar basit olmayabiliyor. Ve bunun için profesyonel ekibe ihtiyaç duyulabiliyor. 

Profesyonel Video Kaldırma

youtube_icerik_silme_video - Yüklenen Youtube Videoları Nasıl Silinir?

Bahsettiğimiz gibi bir tek video için bu işlemi yapmak sadece birkaç dakika alır. Oysa yüzlerce videoyu silmek bayağı bir zaman alır ve hatta ömrünüzü alır. Bunun için youtube video kaldırma işlemi için İmajkoruma sitesinden siz de profesyonel teknik destek alarak bu konuda en makul çözümlere garantili olarak ulaşabilme imkanına kavuşabilirsiniz. Tüm bu ortada duran özellikler baz alındığı zaman her yönden sizin de Youtube paylaşımlarını kaldırmanız ve her yönden en iyi şekilde kanalınızdaki gelişmeleri yakından takip etmeniz olanaklı hale gelecektir. Bu da son derece önemli bir konuyu oluşturmaya devam etmesi açısından gerçekten de son derece önemli bir özelliği meydana getiriyor.

Aşağılayıcı Videoları Yönetin

eyvah - Yüklenen Youtube Videoları Nasıl Silinir?

Kurumsal bir yapınız olabilir veya tanınmış birisi olabilirsiniz. Hiç fark etmez. İnsanlar artık birileri üzerinden komedi yapma telaşına düşmüş durumda. Bunun için birileri kendisine adeta peynir ekmek oluyor. Oysa bu durum hem insan haklarına açıkça saldırıdır hem de etik kurallara da taban tabana zıt bir harekettir. İşte bunlardan sakınmak için yapılacak tek bir şey vardır ki o da her yönden youtube videoları kaldırma işlemidir. Hakkınızda sizi yerden yere vuran, aşağılayan, iftira, hakaret veya dalga içerikli videoları kaldırabilirsiniz. Bunu bütün kanallardan kaldırarak böylelikle kişilik haklarınızı her yönden etkisi altına alan bu paylaşımlara bundan böyle kesinlikle prim vermemiş olursunuz.

Kurumsal Karalama Kampanyalarına Son Verin

Eğer kurumsanız genellikle rakip firmalar tarafından alakasız video paylaşımları yapılarak ürün ve hizmetlerinizin kalitesizliği üzerinden dem vurulur. Bu şekilde müşterilerin bir daha sizi asla tercih etmemesi vurgusu yapılarak aslında bir algı operasyonu oluşturulur. Bu serbest ticaret ekonomisine aykırı bir davranıştır ve liberalizm anlayışına da ters düşer. Çünkü herkesin ekonomik özgürlüğü olsa da bu özgürlük başkalarının ekonomik özgürlüğünü kesinlikle kısıtlamamalıdır. Ancak eğer birileri şirketinizi hedef alan skandal yaratacak video içerikleri hazırlıyorsa bunlara kesinlikle seyirci kalınmaması gerekmektedir. Böylelikle her yönden hem kurumsal itibarınızı korumuş olur hem de ekonomik bakımdan sizi hedef alan kişileri yargı birimlerine havale etmiş olursunuz.

Ortada duran tüm bu özellikler baz alındığı zaman her yönüyle sizlerin de aslında yapması gereken çok açıktır. Youtube üzerinde kurumunuz hakkında hazırlanmış ürün ve hizmetlerinizle herhangi bir alakası olmayan asparagas haberleri ve videoları kontrollü olarak kaldırmaktır. Böylelikle rakip firmaların bu durumdan kesinlikle nemalanmasının da tüm yönleriyle önüne geçilmiş olur. Bu da her açıdan son derece önemli bir özelliği teşkil etmeye devam etmesi yönüyle ele alınacak olunduğu zaman gerçekten de son derece dikkat çeken yaklaşımlar arasında gelmesi bakımından her anlamda son derece önemli bir konu olarak karşımıza çıkar.Bir yanıt yazın

[single_loop]