5090217-300x169 - İmaj koruma Desteğimizle Zararlı Olumsuz İçerik Kaldırma

TOPLUMSAL DÜZEYDE OLUMSUZLUKLAR

İnternetin yaşamımıza getirdiği olumlu etkileşimler, şüphe yok’ki getirdiği olumsuz etkileşimlerden fazladır. Bu konuda tüm dünya insanları ile anket yapılabilseydi muhtemelen, ankete katılan milyarlarca insandan %88 kadarı, internetin olumlu etkileşiminin, olumsuza oranla daha fazla olduğunu söyleyeceklerinden emin olabiliriz. İnternette varolan olumsuz içerikler, en çok gençlerin gelişimlerini kötü yönde etkileyebilecek gereğinden fazla, cinsel çıplaklık içeren yayınlar olabileceği gibi, Sapkın dinsel fanatiklerin olumsuz etkileşime sebebiyet verecek, yayınlarıda olabilmektedir.

İnternet ortamı insanların sapkınlık düzeyine çıkmış, görüş ve takıntılarını kolaylıkla yayabilecek ortamı sunması bakımından eşsizdir. Hal böyle olunca internetin olumsuzluk içeren teması da gündeme böylece gelmiş oluyor. Neyse’ki internetin bu yanı olumlu olan yanına göre oldukça düşük seviyede işlevsellik verimliliğine erişebilmektedir. Bu olumsuzluklarla başa çıkabilmek için, kanun ve yasalarında desteği ile, filtre programları kullanılmaktadır, Çocukların ve gençlerin, internetten gelebilecek olumsuz, içeriklerden korunması böylece bu yolla bir nebzede olsa sağlanmış olmaktadır.

KİŞİSEL DÜZEYDE OLUMSUZLUKLAR

Şimdiye kadar bahsettiğimiz, internetten gelebilecek olumsuz içerikler hususu, bireysel değildi, toplum yaşamının genelini ilgilendiren genel olumsuzluklardı. Birde kişisel olarak bizi etkileyebilecek, gerek kişilik haklarımızda gereksede ticari faaliyet alanımızda gerilememize neden olabilecek, olumsuz içeriklerinde internette bulunabileceği bariz olarak bilinmektedir. Özgürlükler bir diğer insanın özgürlüklerinin kısıtlanmasına neden olabilecek bir olayın oluşmasına neden olabileceğimiz noktaya kadar, özgürlüktür. O noktayı geçmeye kalkıştığımız an artık o özgürlük değil, zorbalık olarak anılır.

Peki bu tür kişisel olarak, vede ticari girişim alanlarımızda bizi olumsuz olarak etkileyebilecek, internetten gelebilecek ve kişilik haklarımıza saldırı anlamı taşıyan bu tür, yayınlarla mücadelede ne yapılmalı? bu tür bir sorunu bireysel yöntemlerle çözmeye kalkışsak bu çözülürmü? Böylesi bir durumla karşı karşıya kalınırsa ne yapılmalı? Doğru hamle nedir?

ÇÖZÜMLEME NASIL OLUR?

Bu konuda size vereceğim haber, sevindiricidir www.imajkoruma.com bu ve buna benzer sorun yaşadığınız her konuda sorunlarınızı tam bir gizlilik mahremiyeti içerisinde çözebilen dengine nadir rastlanır bir firmadır. Bu firmayı arayarak, ilgili görevliden ayrıntılı bilgiler alabileceğiniz gibi, başınıza gelen olayla ilgili bize son derece ayrıntılı olmanızı tavsiye ederiz. Kişisel gizliliğiniz teminatımız altındadır. Hiç çekinmeyin bize anlatın biz en kısa zamanda garantili olarak sorununuzu çözmüş olacağız. Bizim işimiz itibarınızı korumak. Bizi arayın.

www.imajkoruma.comBir yanıt yazın

[single_loop]