Hizmetlerimiz

*Uygunsuz içeriklerin silinmesi, özür ve düzeltme yayınlanması;

İnternetteki istem dışı  içeriklerin hızlı bir biçimde silinmesi ve gerekli görüldüğü, istenildiği takdirde özür ve düzeltme yayınlanması konusunda ortaklaşa yapılacak çalışma ile gerekli olan metnin yayınlanması, gerçekleşen mağduriyet sonrası özür bilgilendirilmesinin muhatap mecrada yayınlanmasını sağlamaktayız.

*Hukuksal dava açılması ve takibi

İçeriklerin silinmesi sırasında ya da silinme sonrası gerekli tüm yasal mevzuatların karşılıklı mutabakatla başlatılması ve takibi.
Yaşadığınız mağduriyet sonrası doğal hakkınız olan zararlarınızın tazmini ve gerekli kişilerin cezalandırılması konusunda uzman ekibimiz size tam bir hukuk desteği sunmaktadır.

*Kişisel imajın korunmasına dair internet içerik yönetimi hizmeti.

Kişisel ve kurumsal bilgilerin korunması ve içeriklerin dış etkenlerden etkilenmemesini sağlayan gerekli tedbirlerin uzmanlar rehberliğinde hayata geçirilmesi
için yıllar süren tecrübemizi sizin hizmetinize sunuyoruz. Bizimle çalıştığınızda yıllarca oluşturduğunuzu kişisel ya da kurumsal itibarınız bizimle koruma altında.

*Ücretsiz online danışmanlık hizmeti.

İmajkoruma.Com internet sitesi üzerinden danışılan ve telefonla sorulan her soruya çabuk, anlaşılabilir destek ve hızlı yardım hizmeti sağlıyoruz.
Yaşadığınız panik ve endişeyi asgari seviyeye indirerek konu hakkında ayrıntılı bilgileri size sunuyoruz. Unutmayın ilk danışma ve yardım konusunda hedefi doğru tercih etmek çok önemlidir. Bunun için doğru adres İmajkoruma.Com

*Sektörel itibarın korunmasına yönelik içerik yönetimi

Firmaların internetteki bilgi akışının düzenli olarak kontrolü. Sosyal mecrada paylaşılan bilgi ve fikirlerin olumlu olarak düzenlenmesi; Uygun olmayan görüşlerin nedenleri hakkında firma bilgilendirilmesi ve gerekirse tekrar düzenlenmesini sağlamak için uzman ekibimizle 7 gün 24 saat aralıksız hizmet veriyoruz.

*İnternet kişisel veri haritalandırılması (raporlama)

İnternette kişisel bilgilerin güvenliğine dair raporlama, uygunsuz içeriğin hangi mecralarda yayıldığı ve  mağduriyet sonrası oluşan hasar tespitinin tam analizi İmajkoruma.Com’da. Ayrıntılı dökümle ister dijital ister basılı evrak ile yayılan tüm içeriğin tüm mecralarda belge altına alınması müşteri isteğine göre kendisine sunulması.