Video ve Görsel Kaldırma

İnternet Üzerinden Video, Fotoğraf ve Resim Kaldırma

Artık internet kullanıcıları internet üzerinden içerik üretebiliyor. İnternet kullanıcılarının da internet üzerinde içerik üretmelerinin yaygınlaşmasıyla birlikte, youtube, google görsel, yandex görsel, dailymotion, vimeo gibi portallar da oldukça zenginleşmiş bir biçimde karşımıza çıkıyor. İnternetten video kaldırma ve internetten resimlerin kaldırılması işlemleri, youtube ya da google görseller gibi alanlardan kaldırılmak istenen içeriklerin tamamen yani kalıcı bir şekilde silinmesi ile gerçekleşiyor. Böylece resimler, fotoğraflar v videolar asıl kaynaklarından da kalıcı olarak kaldırılmış oluyor.

İmajkoruma.com ise size bu alanda yardımcı oluyor. İmajkoruma.com sayesinde internet üzerindeki, her çeşitten içeriğin isteğiniz halinde kalıcı olarak silinmesi mümkün oluyor. İmajkoruma.com bu işlemleri gerçekleştirirken tam bir gizlilik anlayışı ile hareket ederek, fotoğraf, resim, video gibi içeriklerin kalıcı olarak silinmesi işlemlerini yürütüyor. Web sitesi google, yandex gibi arama motorlarında bulunan içeriklerin kaldırılması için, içerik başı ücretlendirme sistemini kullanıyor.

İmajkoruma.com Ne Yapar?

Fotoğraf, resim ve video gibi tüm istenmeyen içerikleri, içeriğin bulunduğu kaynaktan kalıcı olarak kaldırmayı sağlayan imajkoruma.com, bu resim video içeriklerini veritabanlarından ve internet arşivlerinden de silerek içeriklerin tamamen silinmesini sağlar. Bu çalışmaların ardından, bahsedilen içeriklerin arama motorlarında gözükmemesi için de çalışmalar gerçekleştiren imajkoruma.com, yaptığı işlemler ile kaldırılmak istenen ve kaldırılan içeriklerin bir daha herhangi bir internet platformunda geri gelmeyeceğinin garantisini sunar.

Video, Fotoğraf ve Resim Kaldırma Çalışmalarının Aşamaları

İmajkoruma.com öncelikle kaldırılmak istenen içerikleri ve URL adreslerini listeler. Bu işlemin ardından ise class analizi işlemi gerçekleştirilerek, konuma göre bir strateji belirlenir. Bu adımı izleyen işlem ise, kaldırılmak istenen içeriklerin kalıcı olarak silinmesi işlemidir. Hemen ardından ise bahsi geçen içerikler arama motorlarından da kalıcı olarak kaldırılır. Tüm bu işlemlerin ardından ise, elde edilen sonuçlar bir rapor haline gelir ve son olarak yeniden bir bakış ile analizi gerçekleştirilir.

İmajkoruma.com istenmeyen video, resim ve fotoğraf gibi içeriklerin kalıcı olarak silinmesini amaç edinmiş bir şirket olduğu için çeşitli internet sitelerindeki işbirlikçi partnerleriyle bu süreci en hızlı şekilde gerçekleştirerek, içeriklerin yeniden yüklenmesi gibi bir duruma da engel olmayı amaçlar.

Türkiye üzerinden kaldırılması mümkün olmayan fotoğraf video gibi içerikler içinse, işlem yurt dışı üzerinden gerçekleşiyor ve 72 saat içinde, söz konusu içerikler kalıcı olarak kaldırılıyor. İmajkoruma.com tüm müşterileriyle gizlilik esasına bağlı kalarak, fotoğraf, video ve resim kaldırma işlemlerini yürütmektedir.

Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Bize ulaşın.