youtube_icerik - Youtube'dan Video Kaldırma

Dünyanın ve Türkiyenin en popüler video paylaşım platformu Youtube, milyarları bulan kullanıcısıyla hizmet vermeye devam ediyor. Hatta bu platformdan para kazananlar bile var. O yüzden Youtubber adıyla video paylaşanlar adeta birbiriyle yarış haline girmiş durumda. 

Elbette burada saydıklarımız aslında iyi yönleri fakat gelgelelim kötü yönleri de var. Youtube herkesin erişim yapabildiği bir site olmasından ötürü bazen istenmeyen video paylaşımları canımızı sıkabiliyor. Hiç utanmadan sıkılmadan sizi gizlice videoya alıp bunu paylaşan olabilir ya da cinsel içerikli, politik içerikli paylaşımları sizin adınıza paylaşmış kişiler olabilir. İşte bunun için videoların derhal kaldırılmasını isteyebilirsiniz.

Süreç Nasıl İşliyor?

surec-imajkoruma - Youtube'dan Video Kaldırma

Youtube üzerinde kaldırılmasını istediğiniz video/videolar için imajkoruma.com şirketimizle iletişim kurarsınız. Şirketimiz profesyonelce internetten video kaldırma işlemini uygulamak için hemen uzman kadrosuyla işin başına geçer. Video görüntüleri tek tek taranır ve analiz edilir. Ayrıca özel tarama seçeneklerine geçilerek dünyada tamamen silinmesi de mümkün hale gelmiş olacaktır.

Youtube Videolarınızı Kaldırın

Sizin adınıza başkaları tarafından paylaşılmış videolar gibi kendi paylaştığınız videoları nasıl kaldıracağınız konusunda da şirketimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Böylelikle Youtube kanalınız kapanmadan ve herhangi bir yasal işlemle karşılaşmadan siz de kaldırmak istediğiniz videoyu çok kısa yoldan uzman ekibimizin kendine has çalışma prensibiyle anında kaldırabilir böylelikle uzun süredir artık yayınlamak istemediğiniz şahsınıza ait video paylaşımlarını durdurabilirsiniz.

Tekrar Yüklenmesini Önleyin

internetten_resim_kaldirma - Youtube'dan Video Kaldırma

Bir videonun yeniden yüklenmesi zor bir iş olmasa gerek. Eğer siz defalarca youtube video kaldırma yapmanıza rağmen birileri aynı videoyu hesabınızı ele geçirerek yeniden yüklüyorsa bunun da aslında kesin bir çözümü var. O da şirketimize başvurmak… Bir daha aynı videonun kesinlikle yüklenmesini engelleyen özel çözümlerimiz sayesinde bundan böyle benzer görsel içerik sorunlarıyla kesinlikle karşılaşmaz ve bu sayede sizler de her yönden tekrar yüklenen videoların artık bir son bulmasını sağlayabilirsiniz. Bu da gerçekten de önemli bir özelliği oluşturması açısından gerçekten de fark yaratmaktadır.

Telif Hakkı Mağduriyeti Yaşamayın

slide_1-2-1024x405 - Youtube'dan Video Kaldırma

Artık her önüne gelenin video yüklemesi diye bir şey söz konusu değil. Çünkü telif haklarına azami derecede riayet edilmektedir. Bu hepimizin yüzünü güldüren bir gelişme ancak bu durumu bilmeyen o kadar insan var ki… İşte youtubedan video nasıl kaldırılır diye merak edenlerden biri de sizseniz başkalarının telif hakkına giren videoları hemen kaldırarak bilişim suçluları arasında yer almamış olursunuz. Böylelikle ileride doğabilecek sorunlara karşı da kesin bir çözüm yolu bulmuş olacaksınız.

Ortada duran bu yaklaşımlar esas alındığı zaman her yönden telif hakları konusunda sizlerin de kaliteden kesinlikle ödün verilmeden en iyi şekilde hizmetlerden yararlanma imkanına sahip olması son derece önemli konular arasında gelecek niteliklerden birisi olarak karşımıza çıkmaya devam edecektir.

Hadi Başlayın

Tüm işlemler tamam. Artık siz de Youtube kanalınızdaki telif hakkı içerikli videolarınızı uzman ekibimiz sayesinde çok kısa bir sürede kaldırabileceksiniz. Ayrıca yine cinsel içerik barındıran, politik karalama, aşağılama, küfür ve hakaret içeren videolarınızı da kaldırarak bilişim suçluları arasında yer almamış olacaksınız. Öte yandan başkaları adına paylaştığınız küçük düşürücü, dalga geçilen, komik (?) olduğunu düşündüğünüz videoları da kaldırarak hem video paylaşım platformunun daha etkin olarak kullanılmasını sağlamış olacak hem de video içeriklerinizle alakalı herhangi bir yasal suçlarla karşı karşıya kalmamış olacaksınız. Siz de kişisel haklarınızı, kurumsal haklarınızı koruma altına alan şirketimizle iletişim kurarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanma imkanı elde edebilir, bu alanda çalışmalara devam edebilirsiniz.Bir yanıt yazın

[single_loop]