diğer-arama-motorlarından-isim-silme - Marka İtibarınızı Korumaya Bugünden Başlayın

Artık bilinmelidir ki dijital dünyada yaşıyoruz. Yani evrendeki bütün insanlar sözlü iletişimden çok yazılı iletişim kurar hale geldi. Bunu da dijital dünyada yani internet ortamında gerçekleştirmektedir. Fakat bu yazılı iletişim beraberinde birtakım sorunları da ortaya çıkarıyor. Bu sorunların başında marka itibarını zedeleyecek karalama kampanyaları, küfür, hakaret ve tehditlerle kişilerin özel hayatına ilişkin resim, video ve fotoğraf içeriklerinin izinsiz olarak paylaşılması bunların  başında gelmektedir.

Özellikle kurumlar için müşterilerinin nezdinde onların marka itibarını küçük düşürecek paylaşımların yapılması kurumsal itibarınızın zedelenmesi ve işlerinizin kötüye gitmesi açısından gerçekten de büyük bir kriz yaratmaktadır.

Neler Mi Yapabilirsiniz?

soruisaret2-1 - Marka İtibarınızı Korumaya Bugünden Başlayın

Çok basit aslında… İmaj Koruma, hakkınızda internette dönüp dolaşan asılsız haberleri, fotoğraf ve video paylaşımlarını bir çırpıda internetten kaldırabiliyor. Bunu tamamen uzman ekibiyle birlikte başarıyor ve bu sayede internetten içerik kaldırma konusunda siz de marka itibarınızı korumuş oluyorsunuz. Bir diğer konuyla söz konusu paylaşımların tekrarlanamaması yani bunun da önlenmiş olması. Elbette burada saydıklarımız sayesinde siz de hakkınızda çıkarılan asparagas haberleri, yalan dolanları, dedikoduları yeni ziyaretçilerin okumasını bütünüyle önlemiş olacak, hem kurumsal itibarınızı korumak hem de kişisel haklarınıza sahip çıkmak adına önemli bir adım olarak karşımızda durmaktadır.

Nasıl Bir Yol İzlenmeli?

surec - Marka İtibarınızı Korumaya Bugünden Başlayın

İnternette sizin herhangi bir rızanız olmaksızın yayımlanmış yazılı ve görsel içerikleri internetten kaldırma sürecinde uzman ekip Google sayfalarında genel tarama yapar. Taraması tamamlanan sayfalarda kurumunuzun aleyhinde çıkan tüm dedikodu, küfür, hakaret ve karalama kampanyalarına ilişkin yazılı, görsel bütün içerikler profesyonel programlar sayesinde tespit edilir. Ardından başvuranın yetkisi alınarak tüm bu içeriklerin bir daha tekrarlanmamak kaydıyla silinmesi işlemine geçilir. Böylelikle siz de kurumunuzla alakalı olarak çıkarılan bütün karalama kampanyalarını bütünüyle ortadan kaldırmış olacak ve her yönden kurumsal marka değerinizi korumuş olacaksınız.

Asparagas Haberlere Artık Son

google-içerik-kaldırma - Marka İtibarınızı Korumaya Bugünden Başlayın

Hakkınızda çıkan ve bundan ekmek yeme peşinde olan birtakım kişi ve kurumlar, kişiliğiniz ve kurumunuz için asparagas haber paylaşımları yapabiliyor. Üstelik bunu utanmadan sıkılmadan yapıyor. İşte bunların önüne geçmek uzman ekibin yürüttüğü profesyonel hizmet sayesinde artık tamamıyla ortadan kaldırılmış olacaktır. Böylelikle internet içerik kaldırma konusunda kesinlikle bize güvenerek hakkınızda çıkan karalama kampanyalarını ortadan kaldırabilirsiniz. 

Sosyal Medya İçerikleri Dahil

sosyal_medya - Marka İtibarınızı Korumaya Bugünden Başlayın

Ayrıca karalama kampanyalarının en çok döndüğü yerlerden olan Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler sosyal medya ortamlarındaki kurumunuzun itibarını zedeleyecek her türlü yazılı, görsel içerikler de internet ortamından kaldırılmaktadır. Hatta paylaşımı yapanlar tespit edilerek size kimlikleri verilmektedir. Böylelikle sizler de dostunuzu düşmanınızı yakından tanıma imkanı bulacaksınız. Tümüyle ortada duran bu özellikler esas alındığı zaman her yönüyle internet ortamında sizlere sunulmaya devam edilen bütün bu özelliklerle her yönden kişilik haklarınızı, kurumsal marka değerinizi korumanız garanti edilmektedir.

Hemen Şimdi Başlayın

Günden güne kurumunuzun marka değerini, kişilik haklarınızı hiçe sayan yazılı ve görsel paylaşımlar artıyor. Bu işi en başından halletmeye bugünden başlayarak böylelikle atılan binlerce iftira, küfür ve hakaretlere artık bir dur diyebilir, kişisel fotoğraf ve video görüntülerinizin her yönden izinsizce paylaşılmasını önleyebilirsiniz. Bütün bu ortada duran nitelikler baz alındığı zaman her yönüyle kaliteden ödün verilmeksizin uluslararası hukuk danışmanlarımızla birlikte yürüttüğümüz tüm bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede hem kurumsal marka değerinizi korumak hem de kişilik haklarınıza müdahale edilmesinin kesinlikle önüne geçmek adına en doğru adımı atmış olursunuz, o halde siz de bugünden başlayarak internetten kaldırın.Bir yanıt yazın

[single_loop]