site_silme - İnternet Sitelerinden Haber Kaldırma

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte başkaları hakkında asılsız haberler, iftiralar ve kurumlara yönelik karalama kampanyaları da bir hayli artmaya başladı. Özellikle mobil internet teknolojisiyle birlikte artık herkesin elinin altında olan internetle herkes neredeyse aklına gelen ilk şeyi hemen yazıp çiziyor. Bu da başkalarının haklarını tecavüz etme ve kişilik haklarını tamamen ihlal etme anlamı taşıyor. Eğer siz de kendinizle alakalı bir iftiraya, karalamaya, dedikoduya, küfre, hakarete kurban gittiyseniz yapmanız gereken şey profesyonel olarak internetten haber kaldırma hizmeti veren İmajkoruma.com sitesiyle hemen iletişime geçmek olmalıdır.

Blog Sitelerinden Haber Kaldırma

blog_haber - İnternet Sitelerinden Haber Kaldırma

Blog sitelerinin açılış amacı her ne kadar okurlara bilgi vermek ve onları bilmedikleri konularda bilgilendirmek olsa da günümüzde haber niteliğinde içerikler paylaşılan blog sitelerinin de var olduğunu söylememiz gerek. Üstelik bu siteler paparazici tavırla başkalarını eleştiren, onların özel hayatına müdahale eden içerikler de hazırlamaktadır. Bu gibi durumlarda kişilik haklarına açıkça bir saldırının olduğu kesinlikle ortadadır. Eğer bu tarz hakkınızda çıkan olumsuz haberlerle karşı karşıya kaldıysanız mutlak surette sizlerin de haber kaldırma hizmetlerinden yararlanmanız gerekir.

Teknik Süreç Nasıl İşliyor?

Siz İmajkoruma.com sitesinden telif hakkı tamamen kendinize ait olan fotoğraf, video ve benzeri her türlü görsel ve yazılı içeriklerinizin bir başkası tarafından internet ortamında paylaşılmış olmasından ötürü bu içeriklerin kaldırılmasını istediğinize dair teknik destek talebinde bulunuyorsunuz. İmajkoruma.com müşteri temsilcileri bu konunun teknik sürecinin nasıl işlediğine yönelik olarak sizlere detaylı bir şekilde bilgi verdikten sonra hemen profesyonel yazılım ekibi tarafından çalışmalar başlatılmaktadır. Öncelikle hakkınızda yer alan bütün sitelerden haber kaldırma siteleri için taramalar yapılarak anahtar kelimelerle bunlar tek tek belirlenir. Ardından toplu kaldırma işlemi gerçekleştirilerek bir daha asla Google’da kesinlikle yayınlanmaması sağlanır. Bu özellik sayesinde sizler de kesinlikle benzer sorunlarla karşı karşıya kalmayacaksınız demektir.

Sosyal Medya Sitelerinden Haber Kaldırma

sosyal_medya - İnternet Sitelerinden Haber Kaldırma

İnsanların büyük bir kısmı artık, sosyal medya sitelerinde vakit geçiriyor hatta haberleri de oradan takip ediyor. Hal böyle olunca da sosyal medyadan haber kaldırma adında bir hizmetin verilmesi de gerekiyor. Hakkınızda çıkan aşağılayıcı, hakaret içeren, küfür ve tehdit içeren her türlü haberler birer birer tespit edilerek sosyal medya ortamından da haber kaldırma işlemlerinin çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmesi olanaklı hale gelmektedir. Böylece sizlerin de her yönden internet sitelerinden tamamen kişilik haklarınıza saldırıda bulunan ve tecavüz eden her türlü paylaşımları tümüyle ortadan kaldırmış olacaksınız. Bu ortada duran nitelikler baz alınarak her anlamda internet sitelerinde olduğu gibi sosyal medya sitelerinden de her yönden haber içeriklerinin bir çırpıda kaldırılması mümkün olacaktır. Böylelikle her yönden kaliteden kesinlikle ödün verilmeksizin en iyi hizmetlerin gerçekleştirilmesi son derece olanaklı hale gelen niteliklerdir.

Hakkınızda Çıkan Haberleri Şimdi Yönetin

Hangi sitede olursa olsun ister Facebook ister Instagram ister x sitesi… Bütün bu sitelerde hakkınızda yazılmış çizilmiş her türlü yazılı ve görsel içeriklerin kontrolü sizin elinizde olsun. Böylelikle her yönden en iyi hizmeti elde etmiş olacak ve hiçbir şekilde birtakım sorunlarla karşı karşıya kalmaksızın sizlerin de hizmetlerden faydalanma imkanı olacaktır. Tümüyle ortada duran bu özellikler baz alınarak sizlerin de tüm bu ortada duran yaklaşımlar ışığında hakkınızda çıkan tüm haberleri tamamen yönetim altına almanız mümkün hale gelmiş olacaktır. Böylelikle her yönden en iyi hizmetlerin sunularak bir daha benzer sorunlarla kesinlikle karşı karşıya kalınmaması son derece mümkün olacaktır.Bir yanıt yazın

[single_loop]