dur - Bilişim Suçlarına Dur Deyin

İnternet teknolojisinin özellikle de mobil internet teknolojisinin günden güne gelişmesi beraberinde pek çok kolaylıkları getirse de zararları da getirdi. Bunlardan birisi siber saldırıların artması ve böylelikle kişi ve kurumların zarara uğratılmasına yönelik internet ortamından her türlü yazılı, görüntülü saldırıların gerçekleşmesidir. Elbette bunlara dur diyecek olan bu saldırıya maruz kalandan başkası değildir. Özellikle ünlüler adına yapılan reklam paylaşımları veya ünlü bir kurum adına yapılan dolandırıcılık mesajlarıyla kişiler mağdur edilmektedir. Bunun örneği günden güne gerçekten de büyük bir hızla artış göstermektedir. Sizin de bu dolandırıcı mağdurlarından birisi olmamanız için atmanız gereken birtakım adımlar vardır.

Profesyonel Danışmanlık Hizmeti

referans_imajkoruma - Bilişim Suçlarına Dur Deyin

İmajkoruma.com ekibinden internetten haber kaldırma hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede internet ortamından yazılı ya da sözlü işitsel ya da görsel her türlü sanal saldırıların tümüyle önüne geçebilirsiniz. Üstelik bu kişiler hakkında hukuksal süreç başlatarak profesyonel danışmanlık hizmetinden her anlamda en iyi şekilde yararlanma imkanı sizleri bekliyor olacaktır. Böylelikle kaliteden ödün vermeden son derece hızlı hizmet anlayışına dayanarak sizlere en iyi hizmetler gerçekleştirilmektedir.

İnternetten Olumsuz Haber Kaldırma

haber - Bilişim Suçlarına Dur Deyin

İnternette hakkınızda yazılıp çizilen yazılı veya görüntülü her türlü içeriği uzman ekip tarafından yürütülen takım çalışması neticesinde çok kısa bir sürede kaldırabileceksiniz. Üstelik her yönden internetten yalan haber kaldırma sürecinde sadece tek bir siteden değil tüm sitelerden bir anda kaldırma işlemi 72 saat gibi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Özel yazılım programları kullanılarak tüm sitelerde geniş tarama yapıldıktan sonra anında olumsuz haberlerin ve yorumların kaldırılması, ilgili görsellerin de tümüyle silinmesi mümkün olacaktır. Böylece artık hakkınızı doğrudan tecavüz eden, hakkınıza doğrudan saldırıda bulunan kişi ve kurumların tümüyle önüne geçmiş olacaksınız.

72 Saatte Yalan Haberleri Önleyin

zaman - Bilişim Suçlarına Dur Deyin

Özellikle ünlü kişilerin başına yalan yanlış haber paylaşımları sıkça gelmekte ve birileri bundan ekmek yediğini (!) zannetmektedir. Oysa o kişinin özel hayatını hiçe sayan ve tümüyle o kişinin kişilik haklarını gözardı eden bu paylaşımların bütünüyle önüne geçmek gerekir. Ancak ve ancak böyle yapıldığı takdirde fırsat eşitliğinden tümüyle söz etmiş oluruz. Böylelikle her yönden kaliteden ödün verilmeksizin internetten haber nasıl kaldırılır konusunda sizlere pratik olarak hizmetler verilecektir. Sadece 72 saatlik çok kısa bir süre zarfında bu tip yalan yanlış karalama kampanyalarının siz de önüne geçmiş olacaksınız. Bütün sitelerin url taraması yapıldıktan sonra spam ve trojan taramaları yapılarak yazılımsal mı yoksa gerçek kişiler tarafından mı hazırlandığı tümüyle incelenmiş olacaktır. Böylelikle her yönden kaliteden kesinlikle taviz verilmeksizin en iyi hizmetlerin elde edilmesi son derece mümkün hale gelen niteliklerden birisi olarak karşımıza çıkan konuları teşkil edecektir. Böylelikle her yönden sizin de hakkınızda çıkan tüm olumsuz haberlere bundan böyle kesinlikle son vermeniz mümkün olacaktır.

Hemen Başlayalım

Buraya kadar her şey tamam. Şimdi sıra işi uygulamaya dökme zamanı. Profesyonel imaj koruma ekibiyle beraber sizlere sunulan ayrıcalıklı hizmet anlayışına dayanarak her yönüyle en iyi hizmeti elde etmeniz mümkün hale gelecektir. Üstelik son derece ekonomik fiyatla sosyal medya ortamından blog sitelerine varıncaya kadar tüm mecralardan hakkınızda çıkan haberler incelenerek olumsuz yorum ve bilgiler tamamen ayıklanmatadır. Bu hizmet verilirken daima titiz davranılmakta ve ince elenip sık dokunmaktadır. Ortada duran bu yaklaşımlar esas alınacak olunduğu zaman bütün yönleriyle sizlerin de aradığı özelliklerde bu hizmeti elde etmesi son derece mümkün hale gelecektir.Bir yanıt yazın

[single_loop]