google-1024x512 - Google Sitelerinden Haber Kaldırma

Google sayfalarında kişilik haklarınıza doğrudan saldıran, özel yaşamınızı deşifre eden haber içerikleriyle karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Bu durumdan nasıl kurtulacağınızı ve söz konusu soruna nasıl bir dur diyeceğinizi henüz bilmiyor olabilirsiniz. Ancak her şeyin bir çaresi olduğu gibi bu işlemin de kesin bir çözüm yolu bulunmaktadır. O da Google sitelerinden şahsınıza ait olumsuz haberlerin kaldırılması işlemi için İmajkoruma.com şirketiyle hemen irtibata geçmek.

Şirket Hakkında Ne İş Yapar?

hukuksal - Google Sitelerinden Haber Kaldırma

İmajkoruma şirketi alanında uzman bilişim ve yazılım ekibinden oluşan kurumsal bir firmadır. Çalışmaları arasında kurumsal ve kişisel imaj koruma olarak özetlenebilir. İnternet ortamında sizden herhangi bir şekilde izin alınmaksızın paylaşım yapılan her türlü resim, fotoğraf ve videoları kaldırmak ve bunları yükleyenleri tespit etmekle görevlidir.

Kurumlar için de aynı şekilde işletme hakkında olumsuz yorumlar yapanların sahte kişiler mi olup olmadıklarını ortaya çıkarmak ve bu sayede kurumsal marka itibarını her anlamda korumak belli başlı amaçları arasında gelmektedir. Ortada duran bu özellikler baz alınarak şirketin çalışma alanının günümüzün tam da ihtiyaç duyduğu alanlara yönelik olduğunu kesinlikle dile getirmemiz söz konusu olacaktır. Bu ise her açıdan gerçekten de önemli bir yaklaşım tarzını meydana getirmektedir.

Hakkınızda Çıkan Haberlere Dur Deyin

google-stop-1024x538 - Google Sitelerinden Haber Kaldırma

İnternet ortamında herkes gezinip duruyor. Elbette bu durumda sizin hakkınızda çıkarılan birtakım paylaşımların sizn izniniz olmadan başkalarınca ortaya dökülmesi canınızı sıkıyor olabilir. Bütün bu özellikler baz alınarak googledan haber kaldırma işlemi için kesinlikle alanında uzman ekipten profesyonelce bir hizmet almak son derece önemli bir yaklaşım tarzı oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra asılsız iftiralar, karalamalar ve yine her yönden dedikoduların da tümüyle önüne geçecek olan birisi varsa yine o sizsiniz. Tüm bu özellikler ele alınarak her açıdan hakkınızda üretilmiş onca şeylerin önüne bir anda geçebilmeyi sizler de büsbütün olarak başarabilmiş olacaksınız.

Googledan Haber Kaldırma Süreci

surec - Google Sitelerinden Haber Kaldırma

– Öncelikle birer birer alan adı/url adresleri taranır ve geniş analizler sonucunda bu haberlere ulaşılır.

– Anahtar kelimelerden hareket edilerek google haber nasıl kaldırılır bütün işlemleri süratle gerçekleştirilir.

Bu adımlar kullanılarak her yönden sizlerin de Google’daki hakkınızda çıkan tüm haber içeriklerini yönetme ve onları değiştirme yetkisine sahip olduğunuzu kesinlikle dile getirmemiz gerekiyor. Böylelikle her anlamda kaliteden ödün vermeksizin tüm gelişmeleri yakından takip altına almak son derece önemli konuların başında gelmeye devam eden hususlar olma özelliğini korumaktadır.

Asılsız Haberlere Toplu Olarak Dur Deyin

Hakkınızda çıkan asılsız haberlerden kimileri nemalanıyor demektir. Bu sadece kişilik haklarınıza açıkça saldırı niteliği taşımakla kalmıyor bir olayı varmış gibi göstermeye de yelteniyor. İşte söz konusu bu durumlarla karşı karşıya kalmamak adına sizlerin de asılsız haberlere bundan böyle dur demesi son derece önemli bir yaklaşım tarzını oluşturmaktadır. Ayrıca her yönden tüm gelişmeleri yakından takip eden anlayışla hareket ederek tamamen eşsiz özellikler baz alınarak her anlamda sıra dışı yaklaşımlarla en iyi hizmetlerin verilmesi mümkün hale gelecektir. Bütün bunlar da her açıdan sıra dışı yenilikler arasında gelmeye devam etmesi googledan haber nasıl kaldırılır bakımından değerlendirilecek olunursa son derece önemli konudur. Bu unsurlardan hareket edilerek her anlamda hakkınızda çıkan haberlere artık bir son verebilir, asparagas habercilik anlayışıyla hazırlanmış iftiralara tamamen yasal haklarınızla büsbütün set çekmiş olursunuz. Tüm bunlar da her açıdan son derece önemli özellikler arasında gelmesi yönünden değerlendirilecek olunduğu zaman tümüyle farklı özellikleri oluşturan konudur.Bir yanıt yazın

[single_loop]