twit_silme - Twitter Yorumları Nasıl Silinir?

Popüler sosyal medya platformu Twitter üzerinde kişi ve kurumlara yönelik aşağılayan, küfür, hakaret ve tehdit içeren birtakım yorumlar yapılmaktadır. Ayrıca ünlü kişiler adına birtakım asılsız paylaşımlar yapılarak bilişim suçları işlenmektedir. Twitter üzerindeki bu tür yorumları kaldırmak için siz de İmajkoruma.com sitemizle iletişim kurarak twitter yorum silme işleminin çok kısa sürede tamamlanması mümkün olacaktır.

Teknik Yöntem

  • Twitter yorumları birer birer tarama yöntemiyle analiz edilir.
  • Küfür, hakaret, tehdit ve benzeri kötü söylemler, yorumlar içeren anahtar kelimeler bulunur.
  • İçeriklerin url ve kodları tespit edilir.
  • Son olarak toplu tweet kaldırma işlemi gerçekleştirilir. Böylelikle sizin hakkınızda çıkan tüm olumsuz yorumlara ve dedikodulara bundan böyle kesinlikle dur demiş olacaksınız.

Profesyonel Twit Kaldırma

about_slide_2 - Twitter Yorumları Nasıl Silinir?

Profesyonel programlar kullanılarak verilen twit kaldırma işlemiyle sosyal medyada hakkınızda çıkan yalan yanlış haberleri artık kaldırabileceksiniz. Bu da her yönden kişilik haklarınıza saldırıya son vermek ve her yönden kişilik haklarınızı korumak adına önemli bir adım olacaktır. Bununla beraber toplu olarak da yorumları kaldırma işlemi gerçekleştirilerek bir daha sizin adınıza kesinlikle olumsuz yorumların yapılmaması önlenmiş olacaktır.

Fake Yorum Kaldırma

touchit-1024x683 - Twitter Yorumları Nasıl Silinir?

Gerçek kişi ve kurumlardan gönderilen yorumlar kadar tıpkı bir kişi ve kurummuş gibi davranarak kişiliğinizi ve işinizi hedef alan yorumlar da Twitter üzerinde sıklıkla uygulanmaktadır. İşte tüm bunlarla karşı karşıya kalmamanız adına twitter yorum kaldırma video olarak sahte/fake yorumların da bir çırpıda kaldırılması işlemi kesinlikle mümkün olacaktır. Bu sayede popüler sosyal medya adresi üzerinden kişiliğinize yönelik paylaşımların tümüyle önüne geçmek her anlamda mümkün hale gelecektir. Bütün bu özellikler ışığında sizler de Twitter paylaşımlarınızda daima her yönden bir daha benzer sorunlarla karşı karşıya kalmaksızın kişilik haklarınızı koruma altına alma imkanını bulmuş olacaksınız.

İmajkoruma Hakkında

Şirketimiz profesyonel ekip olarak uluslararası hukuk danışmanlarıyla ve alanında uzman yazılımcı arkadaşlarıyla sosyal medya hesaplarından yapılan kişilik haklarına açık saldırı, yorum ve küfür, hakaret, tehdit içerikli her türlü olumsuz yorumları kaldırır. Buna dayanarak imajınızı korur ve kurumsal olarak da marka itibarınızın kesinlikle zedelenmesini önler. İşte ortada duran bütün bu özellikler baz alındığı zaman siz de her yönden en iyi şekilde hizmetlerden yararlanma imkanını elde ederek kişisel haklarınıza yönelik olumsuz yorumları bütünüyle ortadan kaldırmış olacaksınız.

Özel Hayatınızın Gizliliği Önemlidir

placeholder-1024x573 - Twitter Yorumları Nasıl Silinir?

Bütün bu tedbirleri alarak özel hayatınızın gizliliğini ihlal eden kişi ve kurumları tespit edebilirsiniz. Ayrıca hakkınızda çıkan tüm olumsuz yorumları da bütün yönleriyle bir anda ortadan kaldırarak böylelikle sizler de en iyi şekilde hizmet alabilme imkanı bulmuş olacaksınız. Tümüyle ortada duran bu nitelikler baz alınacak olunduğu zaman imajınızı gerek bireysel gerekse kurumsal olarak koruma olanağı sizleri bekliyor olacaktır. Tüm bunlar da son derece önemli nitelikler arasında yer alan konuları oluşturmaktadır.

Bütün bu teknik yöntemleri kullanarak siz de kişisel haklarınızı güvence altına almış olabilir ve kesinlikle hakkınızda olumsuz tek bir yoruma internet ortamında rastlamazsınız. Bu sayede her yönüyle özel yaşamın gizliliği ilkesinin bir gereği olarak sosyal medya hesabınızın her yönden tamamen kontrol altında tutulması ve her yönden tarafınız dışındaki paylaşımların kesinlikle üçüncü şahıslar tarafından yapılmaması mümkün hale gelecektir. Bu da karşımızda duran bir özelliği meydana getirmesi bakımından değerlendirildiği zaman son derece önemli bir konuyu oluşturur. Sizler de böylelikle her anlamda en iyi şekilde hizmetlerimizden yararlanma imkanı bulacak, kişilik haklarınızın güvenliğini sağlamış olacaksınız.1 Yorum

  • sevcan erden

    Twitterim’ ı dondurdum. Ancak bana atılan mentionlar aramaya adımı yazdığımda gözüküyor. Uygunsuz şeyler değil ama yine de istemiyorum gözükmesini. Bu yapılabilir birşey mi ?

Bir yanıt yazın

[single_loop]