gorsel_024-300x200 - İmajKoruma İle İnternetten Resimlerinizi Kaldırmak

İmaj Koruma İle Resimlerinizin İnternetten Kaldırılması.!

imajkoruma.com firmasının en iyi yaptığı işin, kendi sorumluluk alanıyla ilgili bir konuda çalışmak olduğunu ve bu alanda oldukça başarılı olduğunu kabul etmek gerekir. İnsanların tehlikelerini bilmedikleri bir ortam olan internette dolaşırken tehlikelere açık olarak dolaştığını bilerek bu yola çıkmış bir firma! imajkoruma.com bu ve bunun gibi vasat nedenlerle bile olsa, başına olumsuz içerik yada kişisel içerik resimlerinin internette sağda solda paylaşılıyor olması gibi olaylar gelenlerin yanında durmayı genel pirensip edinmiş güçlü bir alt yapısı olan firmadır.

İnternetten Resimlerin Kaldırılması Uzun zaman Alırmı?

İnternet ortamına kaptırmış olduğunuz resminizin, ne kadar zamandır nette bulunduğuyla orantılıdır, çok uzun bir süre nette bulunmuş resmin kaldırılması haliyle bir hayli zaman alacaktır. kısa bir süre önce nete düşmüş resmin ise kaldırılması bir hayli kısa zaman alacaktır. Ayrıca kişisel uğraşılar edinerek, netten resim içeriği kendiniz kaldırmaya kalkışmışsanız, erişime engellemiş olduğunuz içeriğin daha uzun süre internette kalmış olmasına neden oluşturmuş olabileceğinizide var sayar isek, bahse konu sebepte olası iş süresinin uzamasına sebep oluşturacaktır.

Bu Durumun İş kariyerine Etkisi Nedir?

İternette dedikodu çarkı hızlı işleyebiliyor, özellikle sosyal paylaşım sitelerinde, bu konuda döndürülen kazanların haddi vardır, hesabı yoktur. İşin dahada kötüsü, sosyal medya ortamında söylenenler her ne kadar kulaktan dolma olsada, insanlar dönen haberlere hemen itibar etmekte inanmaktadırlar. Böylesi bir ortama düşününki girmemesi gereken resimlerinizin girmiş olması yada girmemesi gereken işletmenizi ilgilendiren bir bilgi kırıntısı, burada, bu ortamda ne hale geleceğini ve size getiri olarak ne yaratacağını sanırım, anlatmaka gerek yoktur. Zira böylesi bir durumun işletmeniz kariyerine bir anda sıfıra indirebilme potansiyeli bile var olabilir.

Çözüm nedir?

Çözüm konusunda uzman bilişim uzmanları ve Hukukçu kadrosuyla www.imajkoruma.com sizin başınıza gelebilecek bu tür olayları internetten kesin ve garantili olarak kaldıracaktır. Firmamızın genel görüşü, Müşterilerimizin itibarının kendi itibarımızla denk düzeyde görmemizdir. Başınıza gelen olası olayla ilgili ayrıntılar, müşterimizin kişisel bilgilerinin mahremiyeti ilkeleri gereği firmamız güvencesi altında korunacağının bilinmesi gerekmektedir.

www.imajkoruma.com Daima yanınızdayız.

 Bir yanıt yazın

[single_loop]