İnternet Sitelerinde Bilgilerim Yayınlanıyor

Günümüzde internet hayatımız olmuştur. Her işimizi internet üzerinden halledebiliyoruz. Elektrik faturası ödemesinden tutun yiyeceğimiz yemekleri bile internet üzerinden sipariş ediyoruz. Arkadaşlıklarımızı sosyal medya üzerinden kuruyoruz. Ticaretlerimizi internet üzerinden yapıyoruz. Hatta gerçek hayatta çalışmayıp internet üzerinden çalışıyoruz. Kısacası internet artık hayatımız oldu. Tabi hayatımız olunca neredeyse tüm bilgilerimiz internet üzerinde oluyor.

Bilgileri Koruyamamak

Her şeyimiz internet üzerinde olunca bilgilerimizi güzel bir şekilde saklamamız gerekir. Eğer ki bu bilgilerimizi gizli bir şekilde saklayamazsak birçok sorunlar ile karşılaşabiliriz. Bu sorunlar ise şöyledir; bilgilerimiz internet üzerinde paylaşılır. Bilgilerimiz ile dolandırıcılık yapılabilir. Bilgilerimiz ile hırsızlık yapılabilir. Kısacası internet üzerinde bilgilerimiz ile her türlü şey yapılabilir. Yani bilgilerinizi koyamazsanız eğer hiç bir şey yapmadığınız halde başınıza her türlü iş gelebilir. İmajınız yerle bir olur.

Bilgilerinizi Koruyamadınız

Gelelim bu safhaya internet üzerinde olan bilgilerinizi düzgün bir şekilde saklayamadınız ve zararlı kişiler bilgilerinizi çaldı. İnternet sitelerinde paylaşıyor. Ne yapacağınızı bilmiyor iseniz tam yerindesiniz. Yapılan paylaşımları bir daha asla paylaşım yapılmayacak şeklinde kaldırıyoruz. İnternet üzerindeki İmajınızı koruyoruz. Birçok kategoride işlem yapan sayfamız imajkoruma.com, bilgileriniz çalındığında ve internet sitelerinde paylaşıldığında yanınızda. İletişime geçerek paylaşılmış olan bilgilerinizi yayından kaldırabilirsiniz. İtibar Yönetimi ile birlikte birçok kişinin itibarını korumaktayız.

Birçok Kategori İle Hizmet Sunmaktayız

İnternet sitelerinde yayınlanan bilgiler, sosyal medya yalan haber, internet sitesi yalan haber, internetten içerik kaldırma, hakkınızda olumsuz içerikler, hakkınızda paylaşılmış fotoğraflar ve daha birçok kategori altında hizmet veriyoruz. İnternet üzerinde imajınızı koruyoruz. Sizinde gizli bilgileriniz paylaşılmış ise, imajınıza zarar verilecek haberler yapılıyor ve iftiralar atılıyor ise yapmanız gereken tek şey imajkoruma.com adresine girip iletişime geçmenizdir.4 yorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]