internetten-içerik-kaldırma-300x158 - İstenmeyen İçerik Kaldırma Bedeli Çok Pahalımıdır.?

Günümüzün en temel ve gözde iletişim teknolojilerinden internet’i kullanan insanların, kullandıkları bu iletişim harikası, makineler bütünü dev’ in içinde olup bitenlerden genellikle haberleri yoktur. İnternetin teknik tabanı yoluyla dünyanın bir çok yerinden birbiri ile iletişim ve etkileşimde bulunan milyonlarca insan, aslında kullandıkları bilgisayarların internetten gelebilecek pek çok tehlikeye karşı, ne düzeyde korumaya sahip olduğundan haberleri bile yoktur.

Bu insanlar çoğu zaman güvenlik amacıyla bilgisayarlarına kurmuş oldukları, antivürüs programlarının bile virüslerce görünürde aktif görünürken, aslında deaktif edilmiş olduğundan bile haberleri yoktur. Özellikle bu nedenden ötürü, antivirüs programları artık düzenli olarak güncellenmektedirler. Artık isteminiz dışında düzenli olarak günceleme talep eder şekilde programlanmaktadırlar. Ancak geçmişte bu nedenlerden ötürü pek çok canı yanan oldu.

Çeşitli nedenlerle internet ortamında, fink atan kötü niyetli bilgisayar korsanı, veya yazılımcısının kurbanı olmuş bir kimsenin, kaptırmış olduğu kişisel bilgilerinin, internette daha fazla yayılmadan geri alınması, ve kötü niyetli kişinin tespit edilerek, elinde bulunan kopyalarında iptal edilmesi, hassas ve zaruri bir çalışmayı gerektirir.

Bu hassas ve zaruri çalışmayı yapan firmalar vardır. Bu firmaların yaptığı işler şöyle başlıklarla bilinmektedir; İnternete sızan Resimlerinizin kaldırılması, İnternete sızan kişisel bilgilerinizin silinmesi, İnternete sızan resimlerinizin silinmesi, Kişisel haklarınıza saldırı niteliğindeki haberlerin kaldırılması, Karalama amaçlı haberlerin kaldırılması, Eski haberlerin kaldırılması, kötü amaçla yayın yapan site ve sunucuların kapatılması, İşlerini kapsar niteliktedir.

www.imajkoruma.com Firmamıza başvuran müşterilerimizin, mahrem gizliliği teminatımız altında olarak, hizmetlerimizin sunumu, işimizin kalitesi ve etkili mücadele tekniklerimizin masraf tutarı gözönünde bulundurulduğunda kesinlikle son derece uygun fiyatlandırılmaktadır. Bu konuda bizi aradığınız zaman ilgili arkadaşlarımız sizi ayrıntılı olarak bilgilendireceklerdir. Yapılacak işlem, süresi, izlenecek yol, nasıl ve ne şekilde gibi muhtemel gelişmelerin seyrine göre, fiyatlandırma yapılacaktır.

Buna göre biz yine bir temamız vardır yineleyeceğiz, www.imajkoruma.com Sizlerin imajını korumak için daima burda bulunuyor. Biz alanında uzman bilişimci kadromuz ve alanında uzman hukukçu alt yapımız ile internet ortamından size kötülük etmiş, baş edemeyeceğimiz hiç bir unsuru tanımıyoruz. Biz daima yanınızdayız, Bizimle güvendesiniz, bu nedenle bize telefon ettikten sonra yatak odanıza gidip, hiç bir şey düşünmeden rahat rahat uyuyun. Biz sizin yerinize ilgili sorunla ilgileniyor olacağız.

www.imajkoruma.comBir yanıt yazın

[single_loop]