gorsel_011-300x266 - Aleyhinizde Yürütülen Görsel Etkinliklerin Engellenmesi!

 

Nasılki sosyal yaşamınızda sizi çekemeyenler varsa, insan etkileşim sahası olan, internette de gerek, sizin başardıklarınızı başaramadıkları için olsun, gerekte vasat nedenlerle sizi çekemediklerinden olsun, hakkınızda iyi yada kötü fikir yürütecek insanlar vardır. Online itibarınızı korumanız tek başına üstesinden gelebileceğiniz bir durum değildir.

Her çalışan emekçi insan gibi sizde, sabah erkenden kalkıyor işinizin başına geçiyor, işiniz her ne ise onun getirdikleri ve götürdükleri ile haşir neşir oluyorsunuz. Sosyal yaşamınızda uğraştığınız işlerin bir ayağıda, artık internette yer alıyor, buna çoktan alışmış olmalısınız, bu internet doğasının çekiciliği ve cezbeden tarafını ortaya koyar. İşletmenizi sağlıklı işler halde tutabilirseniz, işinizden kazanacağınız miktarı gördükten sonra, internette iş yapmanın neden cezbedici olduğunu çoktan anlamış olmalısınız.

KİTLELERE ULAŞMAK

İnternette doğru kitleye hitabetmeyi başardığınız taktirde, son derece seri işler alabilir, seri günlük satışlar yapabilirsiniz. Hemen hemen her başarılı firma hakkında her kesin bir fikri ve yargısı vardır, bu yargıların bir kısmıda malesef ön yargı olarak vardır. Bu ciddi olarak çalıştırdığınız işletmeniz için artı gelişme getirebileceği gibi, şayet bu ön yargılar, negatif yönde içerik barındırıyorsa doğru orantılı olarak, gerileme sebebide olabilir.

Pek çok kitleye iş yapmayı imkanlı kılan bir iş alanından uzaklaşmayı kimse istemeyecektir, bu durum ciddi bir iş kaybı durumudur, insanlar sosyal medyada dönen dedikodulara ve görsel içerikli karalamalara hemen inanırlar. Firmanızın insanların diline olumsuz içeriklerle düşmemesi için, imaj temizleme yoluna gitmeniz gerekmektedir.

NE YAPMALISINIZ?

www.imajkoruma.com Eğer isterseniz, tamda ihtiyaç duyduğunuz anda, can simidiniz gibi yanıbaşınızda olabilir. Bizi arayarak imaj temizliğinizin yapılmasını kesin olarak sağlarsınız. Maruz kaldığınız karalama ne şekilde bir tehdit içeriyor, tüm ayrıntıları ile bize anlatmalısınız. Sonrası bizim işimiz. Siz gevşeyin ve rahatlayın, işi bize bırakıp gidin yastığınıza kafanızı koyup, olumsuz düşüncelerede kapılmadan uyuyun. Biz sizin için Aleyhinizde yürütülen görsel etkinlikleri tamamen ortadan kaldırırız. Bizim işimiz bu, Alanında uzman Bilişimci ve hukukçulardan oluşan genç ve dinamik ekibimizle, İnternette firmanızın yükselmesini olumsuz yönde etkileyecek kimselerin, yaptıkları yayınları kendileri ile birlikte engelleriz.

Müşterimizin itibarı Bizim itibarımızdır, bizi arayarak izlenecek yol, işlemlerin maliyetinin ne kadar olacağı gibi bilgileri ayrıntılı olarak alabilirsiniz. Daima müşterimiz haklıdır prensibi ile müşterimize ve bizden beklentilerine yanıt vermek en önde gelen şirket prensibimizdir.

www.imajkoruma.com imajınızı korur.1 Yorum

  • Kübra

    Burdan adıma uygunsuz video atilmış ailem biomiyo lutfen kaldirin türbanlı ayber diyo altta yeşil kutucuk var vk.com diyo ordan yüklenmiş lutfen madurum ve korkuyorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]