Twitter’dan Fotoğraf Kaldırma

 

Hepimizin hayatının bir yerinde karşısına çıkan bir mecradır sosyal medya. Sosyal medyayı kullanırken istenmeyen bazı durumlarla karşı karşıya kalabliriz. Bu istenmeyen durumlardan biri de; bizi rahatsız eden ve istemediğimiz fotoğraf, yorum ya da içeriklerin olmasıdır. Böyle bir durum karşısında bu içerikleri asıl kaldıracağımızın yollarını aramaya başlarız. Özellikle bize ait olan ve bizi zor durumda bırakan bir fotoğraf bunların başında gelmektedir. Bu soruna büyük çözüm sunan İmaj Koruma google içerik kaldırma, twitter fotoğraf kaldırma gibi hizmetleri sunmaktadır ve sizin adınıza gerekli olan tüm işlemleri yerine getirmektedir.

İçerik kaldırma işlemlerini sizin adınıza yapan İmaj Koruma’nın sunduğu farklı hizmetler de bulunmaktadır.

İmaj Koruma’nın Sunduğu Hizmetler

  • Hukuki dava açma ve takip etme işlemini birey adına sağlamaktadır. Kişinin sosyal medya üzerindeki haklarını savunarak, hukuki aşamaları yerine getirmektedir.
  • Kişisel imajın korunmasını sağlama hizmeti ile kişisel ya da firmaya ait olan tüm bilgileri korunmaktadır.
  • Sektörel itibarın korunmasına yönelik içerik yönetimi firmanın paylaştığı içerik ve bilgilerin en güvenilir şekilde saklanmasını sağlamaktadır. Firmanın paylaştığı içeriği olumlu olarak çevirerek firmaya fayda kazandırmaktadır.
  • Kişisel veri haritalama işlemlerini de gerçekleştiren İmaj Koruma kişinin ya da kurumun tüm bilgi ve içeriklerini bünyesinde bulundurur.
  • Ücretsiz olarak sunulan online danışmanık hizmeti ile soru ve sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

İmaj Koruma twitterdan fotoğraf kaldırma, twitterdan fotoğraf kaldırma, facebooktan paylaşım kaldırma işlemlerini büyük bir öz veri ile sağlamaktadır ve işlem sonrasında ,gerekli olan tüm bilgilendirmeleri kişiyle paylaşmaktadır. Her türlü içerik ve paylaşım kaldırma işlemini gerçekleştiren, hukuki işlemleri kişi adına takip eden firma tüm bu işlemleri büyük bir gizlilik içinde ve pratik bir şekilde yapmaktadır. Tüm bu işlemler yapılırken birey rahat bir şekilde oturup sonucu beklemektedir.

Google haber kaldırma, internet ve sosyal medya içeriklerini kaldırma hizmetini en iyi biçimde sunan firma, gerek kişisel gerek ise kurumsal işlemleri yapmaktadır. Siz de internetten içerik kaldırmayı istiyorsanız İmaj Koruma ile iletişime geçebilirsiniz.3 yorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]