Dailymotion’dan Video Kaldırma

Sosyal medya mecralarının günden güne popülerleşmesi ile birlikte, youtube, dailymotion gibi video oynatma siteleri de daha da sıklıkla kullanılmaya başlandı. Bahsettiğimiz bu video paylaşım sitelerinden, kullanıcılar günün her saati paylaşım yapabilmektedir. Yine bu video oynatma sitelerinin günden güne artan milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Ancak yüklenen videolar ve içerikler, kimi zamanlarda değişik sebeplerle yüklenen mecradan kaldırılmak istenebiliyor. Tıpkı arama motorlarından isim silme hizmeti gibi dailymotion, youtube ve benzeri siteler üzerinden video kaldırma işlemi de, imajkoruma.com tarafından müşterilerine kolaylıkla sağlanabiliyor.

Bahsedilen işlemin profesyonel olarak yapılması, videonun kalıcı olarak dailymotiondan kaldırılması ve tekrar yüklenmemesi açısından oldukça önemlidir. İmajkoruma.com kalıcı olarak video silme hizmetinde, pek çok kişi ve kurumla çalışmış, alanında başarılı bir web sitesidir. Bünyesinde bulunan teknik uzmanlar sayesinde, istenmeyen video paylaşımları kolaylıkla dailymotiondan ve benzer tüm mecralardan kaldırılabilmektedir.

Video İçeriklerinin Kaldırılması

Dailymotion her gün binlerce videonun paylaşıldığı oldukça eğlenceli bir video paylaşım sitesidir. Kullanıcılar tarafından çok farklı kategorilerde paylaşılan videolar binlerce tık alır. Ancak paylaşıldıktan sonra kaldırılmak istenen videoların olması da mümkündür. Bunu kişiler kendi dailymotion sayfalarına girerek gerçekleştirebilirler. imajkoruma.com bu işlemin gerçekleştirilmesi esnasında danışman görevi görür ya da içeriği kendisi kalıcı olarak siler. Mevcut videonun yayılmasının ve yeniden internet video platformlarında kullanılmasını engellemek açısından, bu işlemin profesyonel firmalar tarafından yapılması daha uygun olacaktır. imajkoruma.com itibar yönetimi gibi alanların yanı sıra dailymotion ve xhamserter tarzı yayın yapan tüm video izleme sitelerinden video kaldırma işlemlerinde de yardımcınız olabilir.

Videoların Yasal Durumu

Her gün internet üzerinden milyonlarca resim, video ve içerik paylaşımı yapılmaktadır. Bu içeriklerin birçoğunun ise kaynağı belirsiz ve güvenilir değildir. Bu yalan yanlış içeriklerin temizlenmesi ve internet üzerindeki bilgi kirliğinin önüne geçilmesi için yasal düzenlemeler de yapılmaktadır. Arklı video sitelerinden içeriklerinizin videolarınızın kaldırılması, facebook paylaşım silme, twitter gönderilerinin silinmesi gibi spesifik alanlarda imajkoruma.com web sitesinden yardım alabilir, bahsedilen gönderilerin, içeriklerin, video ve resimlerin hızlı bir şekilde sosyal mecralardan kalıcı olarak kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. imajkoruma.com benzer durumların yaşanmaması açısından süreci devamlı olarak takip ederek en kaliteli hizmet anlayışı ile çalışır.1 Yorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]