Loglama-300x199 - Yandex Arama Motorundan İçerik Kaldırma!

YANDEX NEDİR?

Yandex internet arama motorları içerisinde, kısa zamanda hızlı yol katetmiş, son derece stabil işleyen, ayrıntılı sonuçlar türetebilen bir arama motorudur. Yandex te aynı google gibi, internetin her tarafında işlettiği bot dediğimiz indexleyici programlar işletir. Topladığı verileri indexleyerek ana veri tabanında tutar, bir kimse bu ana veri deposunda indexlenmiş bilgi adresini tuşlarsa, adres ekrana yollanarak işlem tamamlanmış olur. Basitçe sistemin işleyişi bu şekildedir.

Aynı zamanda yandex arama motoruda,Google Gmail gibi, bedava mail hizmeti vermektedir, yandex.com uzantılı mail sahibi olabiliyorsunuz, üstelik 10 Gb üzeri bir depolama alanınıda hizmetinize vermesi, onu diğer rakiplerine oranla farklı değilse bile, kısa zamanda geldiği aşama göz önüne alınırsa ilginç kılar.

NASIL ÇALIŞIR?

Yandex arama motorlarının botları, tüm internette bulunan her siteye, her servere girerek, sitelerde gördükleri, satır satır yazıları, linkleri, resimleri ve videoları, bulundukları adres itibari ile kayıt altına alırlar, bu kayıt altına alma işlemlerinede indexleme denir. Biz yandex arama motorlarında hakkınızda çıkan, resim, video, görsel, karalama haber, her ne olursa olsun kaldırıyoruz.

BİREYSEL GİRİŞİMİNİZ İSTENMEYEN İÇERİĞE ÇARE OLABİLİRMİ?

www.imajkoruma.com biz firma olarak, arama motorlarının, veritabanlarının derinliklerine kaptırmış olduğunuz resimleriniz, yada videolarınızın yer aldığı adres bağlantılarını kaldırmak hususunu sizlerle konuşacağız. Bu olay nedir? Nasıl baş edilebilir? Bir kere altını çizerek belirtmek gerekir, bireysel olarak yapacağınız girişim, son derece zaman kaybı ve başarısızlık olarak size geri dönecektir. Çünkü şikayetlerinizle ilgili hukuk sistemlerinde gereken girişimleri yapsanız dahi, alınacak tedbirler malesef  sizin istediğiniz sonuca gidebilecek tedbirler olmayacaktır.

NE YAPILMALIDIR?

Peki bireysel girişimleriniz madem işe yaramayacak, ne yapmalısınız? Bunu açıklayalım o halde. Bir kere internet ortamında bu yönde başınıza gelmiş olay her ne olursa olsun, önce sakin olmalısınız, akabinde www.imajkoruma.com firmamızı aramalısınız. Bize telefon ettiğinizde ilgili görevli arkadaşlarımız sizi aklınıza takılabilecek her konuda aydınlatacaktır.

Tüm olay bu kadar, sadece ve sadece bizi aramanız. Sizde göreceksiniz’ ki sorununuz ne merhalede olursa olsun, çözülecektir. Bizim işimiz bu! alanında uzman bilişim uzmanlarımız, ve hukukçularımızdan oluşan genç ve dinamik kadromuzla, yılların verdiği tecrübeyle size hizmet veriyoruz. Müşterimizin itibarı bizim itibarımızdır. Bize başvurun imaj temizliğinizi yapalım.

www.imajkoruma.com  İnternette hakkınızda yapılan olumsuz yayınları söküp kaldırır.!Bir yanıt yazın

[single_loop]