İstenmeyen Zararlı İçeriğin Kaldırılması Hakkında Dilekçe Nasıl Yazılır?

i-300x200 - İstenmeyen Zararlı İçeriğin Kaldırılması Hakkında Dilekçe Nasıl Yazılır?

İnternet ortamı, birbirine bağlı makinelerin ortamı olarak muazzam denilebilecek kadar büyük bir ortamdır, bu büyük ortam her ne kadar tehlikesiz ve duru görüntü aksediyorsada, gerçek son derece farklıdır, internet ortamı durgun nehir gibidir, suyun ne zaman girdap oluşturacağı ancak bir zaman meselesidir, vede durgun görüntüsünün aksine internet ortamı  son derece vahşi bir doğaya sahiptir.

Her hangi bir şekilde, bu ortamın azizliğine uğramış, itibarı zedelenmiş, saldırıya uğrayıp maddi zararlar içerisine girmiş pek çok iş kesiminden insanlar vardır. Kamuda kara şapkalı program yazarları olarak bilinen, bilgisayar korsanlarının üretmiş olduğu casus yazılımların hedefi olmuş, kişisel bilgilerini, özel görüntülerini kaptırmış çok fazla insan vardır.

Yada internet ortamının bu durgun ve tehlikesiz görünen yüzüne kanıp güvenerek, kendi özelini her hangi bir makineye yüklemiş insanların kaptırdıkları kişisel ve mahrem görüntüler, sesler ve video’ larda azımsanamayacak kadar çoktur. Biz bunu bir insanın başına gelebilecek en ciddi felaket olarak nitelendiriyoruz, bu durumun başına geldiği insanlara bu nedenle yardımcı olmak, bu sorundan kurtulmalarını sağlamak amacındayız.  Kesinlikle rahat olun, neyle karşı karşıya olduğunuzu biliyoruz, çözümüde biliyoruz, yanınızdayız.

Mağduriyetinizi ortadan kaldırmak için başlatılması gereken yasal bir süreç vardır. Bu yasal süreci başlatmak için bir dilekçe yazmanız gerekmektedir. Bu dilekçede mağduriyetiniz hususunda tüm ayrıntıları, belirtmelisiniz. İnternette hakkınızda düzenlenmiş, hakaret içerikli asparagas haberler, montaj görüntüler, mahrem görüntüleriniz kişisel mağduriyetinizdir. İnternette varolan ve para kazandığınız bir sistem, kötü niyetli kişilerce hasara uğratılmışsa buda maddi mağduriyetinizdir.

Biz sizin için, tüm bunlarla mücadelenizde size gerek yetkin ekibimizin danışmanlık desteği ile, gerekse bizzat yasal süreçte bulunarak yardımcı olacağız. Sorununuzu ortadan kaldıracağız. Buna göre yazmanız gereken dilekçe nasıl yazılmalıdır?

Bu dilekçeyi nasıl yazmanız gerektiği hususunda bizden danışmanlık desteği alabilirsiniz, böylece başlatmış olduğumuz yasal süreç ile, yerli yada yabancı sitelerde bulunan sizi mağdur eden içeriğin kaldırılması hususunda Uluslar arası hukuk ağına hakim, ve bu olaylar konusunda uzman ekibimiz, sizi mağdur eden içeriği kaldırmak için gereken girişimleri, gerçekleştireceklerdir.

      Telefon: O850 840 14 30 – E-Mail: iletisim@imajkoruma.com Bize ulaşın. Biz sizin bu aşamada nelerden geçtiğinizi biliyoruz. Uzman kadromuzla yanınızdayız.

 

 

 Bir yanıt yazın

[single_loop]