Google’dan İsim Silme Hizmeti

Son zamanlarda internet kullanımı hayatımızda önemli bir yer edindi. Google milyonlarca kişinin kullandığı arama motorlarından biri. İnternetin nimetlerinin çok fazla olması nedeniyle yaşanan olumsuzluklarda artmaya başladı.

Google’da yaşanan olumsuzluklar nedeniyle isim silme hizmeti veriyoruz. Kişilerin internet geçmişlerini temizliyor ve istenmeyen bilgileri kaldırabiliyoruz.

Google’dan isim silme hizmeti sayesinde kişiler istemedikleri bilgilerin Google’da yer almasının önüne geçebiliyor. Kişilerin mahremiyeti için isim silme hizmeti oldukça önemli bir yere sahip oldu.

imajKoruma.com Bilişim Hukukçuları Aracılığıyla Google’da İsim Silme Hizmeti Veriliyor

Bilişim hukukçuları ve Bilişim Uzmanları sayesinde Google’dan isminizin kaldırılmasını isteyebilirsiniz.  Google arama motorundan ismini sildirmek isteyen kullanıcılar bize başvurarak internet üzerinden isimlerini kaldırma avantajına sahip oluyor.

Bireysel ve kurumsal hizmeti sunan firmamız kişilerin veya kurumların belli aramalarda çıkan yazılı ve görsel verilerini kaldırma imkanı sunuyor.  Google’den isminizin kaldırılması için öncelikle Google ile irtibat kurulmaktadır.

Teknik olarak kaldırma imkanı ortaya çıkmaması halinde bilişim hukukçuları tarafından Google arama motoruna ihtarname yollanmakta ve gerekli içerik ve bilgilerin kaldırılması sağlanmaktadır.

Google’dan isim Silme Hizmeti Veriyoruz

Google arama motorunda kişiler veya kurumların istemedikleri yazılı veya görsel verilerinin kaldırılmasını sağlıyoruz. Google’da isim sildirme hizmeti sunuyor ve kişilerin veya kurumların kendileriyle ilgili olumsuz verilerin kaldırılmasını sağlıyoruz.

İnternetten arama yapmak pek çok kişinin kullandığı uygulamalar arasında bulunuyor. Özellikle Google arama motoru yoğun bir şekilde kullanılan arama motorlarından biri. Bu sebeple kişiler veya kurumlar kendileriyle ilgili ortaya çıkan verilerin silinmesini isteyebilir.

Google’dan isim silme hizmeti sayesinde kısa süre içerisinde gerekli işlemler firmamız tarafından yürütülüyor ve kişilerin veri ve isimleri Google arama motorundan siliniyor. Googledan silinmiş ama kıyıda köşede izbe bir yerde duran içerik bir gün tekrar yayılacaktır. Biz imajkoruma.com olarak sadece google değil diğer onlarca popüler arama motorundan tarama yapıp öteleme yapmak içeriğin bulunmasını zorlaştırmak yerine, içeriğin yok olamasına yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Google’da Kendinizi Silebilirsiniz

Google’da isminizin çıkmasını istemiyorsanız ve kötü niyetli kişiler tarafından isminiz veya bilgilerinizin kullanılmasını istemiyorsanız bizim aracılığımızla kolayca Google’dan isminizi sildirebilirsiniz.

Özellikle son yıllarda sosyal medya kullanımını artmasıyla birlikte kişilerin isimlerine Google gibi arama motorları üzerinden daha kolay ulaşılmaya başlandı. Ancak sosyal medya hesaplarını kapatmak veya özelleştirmek dahi Google arama motorunda isminizin çıkmasına engel değil.

Google arama motorundan isminizi kaldırmak istiyorsanız bize başvurmanız yeterli değildir. Çünkü Google gibi pek çok sitenin isminizi kaldırmak gibi bir zorunluluğu bulunmuyor. Bu sebeple isminizin yer aldığı Google arama motorunda isminizi kaldırabilmenin en doğru yolu işin uzmanından yardım almak.

Mahkeme kararı olmadan Google arama motorunun isminizi silme zorunluluğu olmadığını unutmayın. Bilişim uzmanlarımız gerekli tüm başvuruları gerçekleştirdikten sonra son olarak dmca yasasının karmaşık tüm proseslerini hızlıca tamamlayarak Google’a içeriği arama sonuçlarından kaldırtıyoruz.

Sizin hiçbir şekilde uğraşmanıza gerek kalmadan uzmanlarımızın başvuruları olumlu sonuç veriyor ve isimleriniz Google arama motorundan siliniyor. Özellikle son zamanlarda internette bulunan içeriklerin kötü niyetle kullanılması nedeniyle Google’da isim silme hizmeti çok önemli bir yere sahip oldu.5 yorum

 • Ziya

  İmajkoruma.com ailesine sonsuz şükran minnet ve teşekkürlerimi sunmak istiyorum

 • Ibrahim a.

  Hakkımda yazılan yazıları sildirmek istiyorum. Ne kadar ücret alıyorsunuz.

 • Zeynep

  Merhabalar. Ben de ismimin silinmesini istiyorum. Bazı davalarla ilgili haberler ve geçmişten kalan veriler var. Bu hizmeti nasıl satın alabilirim acaba?

 • Zeynep

  Merhabalar,
  İsmim Zeynep, 4 yıl önce gazeteciydim. Bu süreçte haber suçları yargılanma ve tutuklama süreçleri yaşadım. Ayrıca küçükken yazdığım şiir ve yazılar var internet sayfalarında. Bunların tümünün silinmesi gerekiyor. Şimdi akademi kariyer yapıyorum ve imaj zedeleyici oluyor.

  Tam olarak ne yapmam gerektiği ile ilgili bilgi verir mısınız lütfen?

 • Burak

  Google dan ismimi sildirmek istiyorum, anladığım bu konuda uzmansınız, ücreti merak ediyorum, bir de ortalama ne kadar zamanda olabiliyor?

Bir yanıt yazın

[single_loop]