İzinsiz Yayınlanan Fotoğrafları Nereler Kaldırabilir?

 

İnternet üzerinde olumlu ya da olumsuz kişilerin kendilerine at görmek istemedikleri her türlü içeriğe sahip fotoğraf bulunabilir. Google dan resim silme arayışına girerek yanlış ve zaman alıcı uygulama yöntemleri gerçekleştirmek yerine hizmet veren sitelerden en uygun hizmeti alabilirler. Google dan resmimi silme arayışı içerisine girerek farklı yollara başvurmak ve aciliyetin bir an önce gerçekleşmesi için gösterilen paniğin sonucu genellikle hüsranla sonuçlanabilir. Kişilerin haberleri veya izinlerinin olmadan yayınlanan kişisel fotoğraf paylaşımlarını silmek mümkündür.

 

Uzman ekipten yardım almak en doğru tercihtir. Tecrübe ve gerçekleşmesi gereken aşamaların en ince detaylarına kadar bilmesi ile nedeniyle imajkoruma.com çok hızlı raporlama ve doğru müdahalelerle görsel içeriğin çok kısa sürede kalkmasını sağlar. İçeriklerin internet ortamından kalıcı olarak silinmesi için sağlıklı şekilde doğru başvuruların yapılması gerekir. Kişiler, bu aşamaları tek başlarına gerçekleştiremeyebilir. Sanal dünyada da izinsiz olarak yayınlanan ve paylaşılan içerikler yasal olarak hak ihlaline girmektedir. Fotoğrafı izinsiz olarak paylaşılan bireylerin, yasal ve hukuki olarak içeriklerini savunma koruma hakları bulunmaktadır. Bu gibi durumlarla bire bir karşı karşıya kalan kişiler için özel hizmet sunulmaktadır.

 

Bireylerin veya şirketlerin izinsiz kullanılan görsellerini en doğru başvuru işlemleri ile çoğu zaman hukuksal yollara başvurmaya gerek kalmadan uluslararası deneyimli bilişim uzmanlarımız kaldırılmaktadır. Güncellenen kanunlar, kurum veya kişiler adına değerlendirilerek, fotoğrafların silinme aşamasında en başarılı yardım hizmeti sunulmaktadır. Gerekli durumlarda bilişim hukukunda Türkiye’nin en iyi bilişim hukukçuları özellikle kişiler adına kanuni takip işlemleri gerçekleştirme alanında en iyi hizmet verilir.

 

 İşlemler nasıl gerçekleştiriliyor, kesin çözüm mü?

 

Hızlı ve seri müdahale edildiği takdirde etkili bir çözümdür. Kişiler online olarak destek hattından ücretsiz bir şekilde Google fotoğraf silme hakkında akıllarında olan tüm sorulara cevap bulabilirler. Aşamaların profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilmesi sonrasında da ayrıcalıklı olarak korunması, olası tekrar edilmesi durumlarında bilgilendirilip tekrar başvurma işlemlerinin gerçekleştirilmesi için, Google fotoğraf kaldırma çalışmalarında uzman ekiplerden yardım alabilirler. Dijital haklar ve sorumluluklar olarak itibar koruma yönetimini en iyi şekilde gerçekleştiren profesyonel uzman ekip, kısa zaman içerisinde sorunları kesin ve kalıcı olarak ortadan kaldırmaya yardımcı olur. İçerik, yayın halinde olduğu süreç içerisinde başka kaynaklar tarafından kopyalanma ihtimalinin olması nedeni ile hızlı başvuru yapmanızda büyük fayda bulunmaktadır.

 

 İçerik kaldırma ne kadar zaman alır?

 

Görselin yayın halinde sergilendiği sitelerin tamamından tek tek kaldırma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle büyük oranda kişilerin tamamen erken başvuru yapmasına da bağlı bir durumdur. Özel yazılım kullanarak ana kaynağın nereden yüklendiği ve tüm içeriklerin hangi sayfalarda yer aldığı ile ilgili bilgilendirme sağlanır. Tüm sitelerin tespiti gerçekleştirildikten sonra, içerik kaldırma çalışmalarına başlanır. Resmimi Google’dan sil diyenler için en iyi hizmet sunulur. Resmi Google görsellerden sil isteği içerisinde olanlar için başvuru ve dilekçe süreçlerinde imzaları ile uzman ekibe yardımcı olmaları gereklidir. Geri kalan süreç içerisinde çalışanlar gece gündüz fark etmeksizin çalışmalar gerçekleştirerek sorunları başarı ile gidermektedir.Bir yanıt yazın

[single_loop]