İnternetten Haber Silme

Eğer ki İnternette Haber Silme konusunda sıkıntılarınız var ise www.imajkoruma.com sayfamızı ziyaret ederek bizler ile iletişime geçebilirsiniz bizler ile iletişime geçildikten sonra gerekli bilgiler alınır ve işlemlere başlanır. Sizlere İnternetten Haber Silme konusunda çok yardımlarımız dokunacaktır.

İmajkoruma.Com Çalışmalarını Nasıl Yürütür

İmajkoruma.Com İnternetten Haber Silme çalışmalarına hakkınızda yapılmış mesnetsiz ve olumsuz haberleri ve URL adreslerini listeleyerek işlemlere başlar. Bu listeleme işlemini takiben ise gerekli olan analizler yapılarak, izlenecek strateji belirlenir. Yapılan Silme işlemleri esnasında izlenecek stratejinin belirlenmesinin peşinden ise sıra bahsedilen negatif haber içeriklerinin kaldırılması olayı işlemine gelir. İmajkoruma.Com tarafından hakkınızda meydana getirilen olumsuz haber içeriklerinin internet ortamından kaldırılmasının hemen ardından, aynı içeriğin google ve yandex benzer biçimde arama motorlarında da gaslıkmemesi için belli çalışmalar yapılır. Tüm haber içinde ne olduğu kaldırma işlemlerinin nihayetinde ise bir sonuç raporu hazırlanır, elde edilmiş sonuçlar analiz edilerek son kez yeniden bakış ile işlem tamamlanmış olur.

İçeriklerin Kaldırılmasını Takip Etmek

İmajkoruma.Com İnternetten haber kaldırma işlemi ile yetinmez, kaldırılan bu içeriklerin aynı zaman takibini yaparak tekrar yüklenmesini engelleyici çalışmalar yapar. Böylece bu mevzuda doğabilecek ani krizler, henüz var olmadan önce özel yazılımlar ve imajkoruma.Com uzmanları vasıtasıyla önlenmiş olur.

İmajkoruma.Com uluslar arası ve hukuk ağları uzmanları ile birlikte çalışarak, şahsınıza yapılmış, karacılık, karalama, asılsız ve asılsız mevzuları içeren haber içeriklerini, web platformlarından kolayca kaldırır.

İmaj Koruma

İtibar Yönetimi ile yapacağımız imajınızı koruma işlemi belirlediğimiz süre zarfında gerçekleşmektedir. Hakkınızda internet üzerinde yapılan yalan haber, iftiralar var ise veya firmanızı karalayacak haberler ve iftiralar var ise www.imajkoruma.com sizlerin yanınızdadır. Yapmanız gereken tek şey iletişime geçmenizdir. İletişime geçin tüm sorunlarınıza çare bulalım.1 Yorum

  • guven

    Hakkınızda yapılan asılsız bir haber veya bir yorum ile karşılaştığınızda ya da hakarete uğradığınızda yapmanız gereken bu arkadaşlarla çalışmak. ben tekrar teşekkür ediyorum burada kendilerine.

Bir yanıt yazın

[single_loop]