gorsel_024-300x200 - İmajKoruma İle Telif Hakkı Koruma!

 

Telif Hakkı Nedir?

Telif hakkı bir kimsenin fikirleri temelinde oluşturmuş olduğu buluşlar ve sanat eserlerinin kanunlarla korunumuyla gelen temel haktır. Bu kanunlarla kişinin üretmiş olduğu fikri eserler yasal olarak koruma altına alınmış olur.

Bu haklar hususunda resmi bir onay gerekmemektedir, bu eserler üzerindeki haklar bu tür eserlerin üretilmesi anı itibari ile başlamaktadır. Hangi ülkede olduğuna göre koruma sınırları ve şekli o ülke yasalarına göre belirlenir.  Fikri eserler belirli bir süre korunurlar bu süre ortalamada yetmiş yıl kadar bir süredir.

İmajKoruma İle Telif Hakları Koruması Nasıl Yapılıyor.?

İnternet ortamlarında çok miktarda telif hakları ihlallerine dair suçlar sürekli işlenmektedir, bunun neredeyse tamamı fikri sanat eserlerini, korsan olarak dağıtan sitelerde, veya sosyal paylaşım ağlarında gerçekleşmektedir. Kötü niyetli bilgisayar programcılarının bile özellikle sinema sektörü gibi alanlarda kol gezdiği pek çok kanuna aykırı olarak çalışan film izleme, dizi izleme siteleri vardır.

Bunların dışında çalıntı eserleri kendi eserleriymiş gibi, gösteren ve bu eserlerden prim yapan sitelerde mevcuttur. Bu tür sitelerin kötü amaçlarına karşı internette varolan, ve bu tür sitelerin paylaşımlarını durdurabilen firmalara ait sitelerde vardır. www.imajkoruma.com itibar yönetimi sistemine dahil olduğunuz taktirde, süreli veya süresiz olarak, telif haklarınızı korumayı, ve fikrinizden başka kimsenin haksız kazanç elde edememesi için, aktif ve etkili çalışmalar sergilemeyi genel amaç edinmiştir.

Telif Haklarımın Korunması İçin İmajKorumaya Nasıl Baş Vurmalıyım?

www.imajkoruma.com telif haklarınızı korumak ve itibarınızı korumak gibi birbirinden asla ayrılamayacak kavramlar uğruna varolmuş bir firmadır. Bu yönde şayet bir haksızlık içine düşürülmüşseniz yani telif haklarınızın çiğnendiğini tespit etmişseniz, firmamız danışmanlarını arayarak bu hususta ayrıntılı bilgi vermeniz, bilişim uzmanlarımızın, ihbar ettiğiniz noktalarla ilgili çalışma başlatması için yeterli olacaktır.

Firmamız çalışmaları sürerken gelişmeler hususunda bilgilendirileceğinizinde altını çiziyoruz, size düşen sadece işi bize devretmiş olmanızın rahatlığını yaşamaktır. Biz sizin yerinize kaynağa gidip kaç tane farklı kaynak olursa telif hakları suçunu işleyen siteden eserinizi yada fikri sanat eserinizi kurtarmaktayız.

Ayrıca imajkoruma.com firmasında bize intikal etmiş tüm, şahsi bilgileriniz gizli bilgilerinizdir, firmamız gizlilik teminatı altındadır.  İtibarınız itibarımızdır..!Bir yanıt yazın

[single_loop]