bkgd4-300x80 - İmajınız ve Ticari Kariyerinizdeki Orantı

TİCARİ KARİYER

Sosyal yaşamda iş kolik ve çalışkan bir kimsenin, giyiminden kuşamına kadar ve işletmesindeki çalışanların gözünde nasıl bir insan olduğuna kadar, aynı şekilde, müşteri çevresinde ne şekilde değerlendirildiğine kadar olan, hususların kişisel itibar kapsamında olduğunu ve itibarın kişinin iş yaşamında; gerek ticari gerek üretim alanı olsun, gerekte kurumsal alanda olsun, tüm başarılarını olumlu yada olumsuz yönde etkileyebilecek çok önemli bir unsur olduğunu hiç düşünmüşmüydünüz?

İNTERNETTEKİ FIRSATLAR

Eğer internet ortamıyla tüm dünyaya açılmak, işlerinizi genişletmek niyetindeyseniz, ortam inanılmaz düzeyde fırsatlarla dolu bir ortam olarak size kucak açacaktır. Bundan hiç kuşkunuz olmasın, çünkü internetin tamda varoluş temeli, sizin diğerleri ile etkileşim içerisine girmeniz üzerine kurulmuştur. Ancak geniş bir otoban gibi size, istediğiniz gibi gitme yetkisi tanıyan bu devasa imkan çiftliğinde, pek tabiki önünüze çıkacak, size çelme takacak unsurlar vardır.

Bu unsurlar değişkendir, internet ortamındaki aynı iş dalında olan rakibiniz, sizi çekemeyen her hangi bir insan, yada memnun edilmesi zor bir müşterinizin size kafayı takmasıda olabilir. Bunların yolunuza engel olarak çıkma potansiyellerindeki ortak noktaları sizi internette itibarsızlaştırıp karalayacak olmalarıdır, nokta.

BİREYSEL MÜCADELE İLE ÇÖZÜM MÜMKÜNMÜ?

Ne yapacaksınız? bu sorunla bireysel olarakmı başetmeye çalışacaksınız? Bireysel çabalarınızın sizi karalamalardan kurtaracağınımı düşünüyorsunuz, pekala ilk yapmanız gereken, il yada ilçe savcılığına uğramak, ilgili nick, isim, site, elinizde ne varsa ortaya döküp onlardan, bu sorununuza çözüm getirmelerinimi isteyeceksiniz? Kusura bakmayın ama onların genellikle zaten işleri başlarından aşkındır. Sizin için çok önemli olan bu sorun onların gözünde pekde önemsenecek bir sorun olmayacaktır, elbetteki ilgilenecekler sizinle, belkide aylar sonra, ilgili sitenin erişime kapanması kararı verilecek, ama her yerden insanlar ip adresleri ile oynayarak giriş yapmaya devam edecekler.

Ne oldu karalamalar, görseller, resimler bu sürede nette daha fazlamı yayıldı? Öyleyse durum vahim, artık olanı biteni yakın akrabalarınız, ailenizin öğrenmesi bile artık bir zaman meselesimi oldu, firmanızın ürünlerinin satışında ciddi düzeyde düşüşte yaşıyorsunuz! İflas kapıdamı? Peki yokmu bu felaketin bir çözümü?

ÇÖZÜM NEDİR?

Tabiki bu işin çözümü, itibar koruma işi yapan, alanında uzman bilişimcilerden ve hukukçulardan oluşan kendi ekibiyle, tecrübeli iş anlayışı ile hizmet veren, www.imajkoruma.com firmasına başvurmanızdır. Bize telefon edip, bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz, çekinmeden bizi arayın, aynı zamanda, sizi rahatsız eden etkenlerin temizlenme aşaması süresinde, tüm işlemler kişisel gizliliğiniz teminatımız altına alınmış olarak yapılacağını bilmenizi isteriz.

www.imajkoruma.com Müşterimizin itibarı, bizim itibarımızdır.Bir yanıt yazın

[single_loop]