Merhaba sayın takipçilerimiz. Her geçen artan vakalar ve yapılan başvurular neticesinde yoğun şekilde sizlerin imajını korumak için var gücümüz ile çalışmaktayız. Tabi ki bu çalışmalar esnasında da her bir çalışmadan kazandığımız tecrübemiz ile yeni gelen imaj koruma taleplerine çok daha hızlı ve profesyonel şekilde yaklaşıyor ve çok daha olumlu sonuçlar çıkartıyoruz. Öncelikle imajınızı zedeleyen can sıkıcı haber, görsel, video ya da diğer içerikler için bize ne kadar çabuk ulaşırsanız biz de o kadar çabuk aksiyon alırız ve sizi sıkıntıya sokan içerikten sizi kurtarırız. Gereken işlemler yapılıyor iken süreçten sizleri haberdar eder sıkıntınıza ortak olurken bir nebze de sizi rahatlatırız. İzniniz dışında paylaşılan her bir içerik suç sayılıp gereken işlemler titizlikle tarafımızca yürütülür.

Size Nasıl Başvuracağım?

Bizlere 7/24 zaman esasında canlı chat , iletişim formu ve iletişim numaramızı arayarak destek alabilirsiniz. Bizlere başvuru yaptığınız andan itibaren görüştüğünüz alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sizinle en iyi şekilde ilgilenecek ve sorununuzun çözümü için sizlere en uygun yöntemleri önerecektir.

 

Gizlilik Esası

Tüm görüşmelerimiz gizlilik esasında olup hiçbir şekilde 3. şahıslar ile bilgi paylaşımı yapılmamaktadır. Bizlere emanet ettiğiniz bilgilerinizi titizlik ve gizlilik içerisinde sizlerin işlerini halletmek amacı ile kullanıyoruz ve kaydınız kapatıldığında gizli arşivimize kaldırıyoruz. Belirli bir süre geri dönüş olup istenmesine karşın arşivlerimizde saklanan kayıtlar yine belirlediğimiz süre sonunda arşivlerimizden de kaldırılıp tamamen imha edilmektedir. Bizlere olan güveninizi anlıyoruz.

 

Çok firma ” hemen bize gelin biz internete düşen görüntülerinizi silelim ” der ama başarılı olan firma sayısı azdır. Farkımız tecrübemizdir.

 

imajkoruma.com güvenli günler diler.1 Yorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]