İşletmelerin kurumsal güvenliği;

Düşünün ki bir işletmeniz var açtığınız bu işletmede bütün güvenlik önlemlerini aldığınızı düşünüyorsunuz. Nedir bu güvenlik önlemleri? Öncelikli olarak iş yeri sigortası kaskosu vs… olmazsa olmaz değil mi? İş yerinizin bir diğer güvenliği de güvenlik kameraları hem çalışanlarınızı kontrol etmenizi sağlar hem de olası vakalarda elde kanıt ve delil olur. Alarm, yangın ve gaz alarmı vs.. vs.. İşletme kurmaya başladığınızda bu güvenlik önlemleri saymakla bitmez eklendikçe eklenir. Her şeyi eksiksiz yaptığınızı düşünürken çağımızda en çok kullanılan iletişim aracıda olmuş olan internet üzerindeki güvenlik önlemlerini almayı hiç düşünmezsiniz. Aklınızın ucuna bile gelmez. Logo güvenliğinizi aldınız mı? Hayır? peki nedir bu logo güvenliği?

Bin bir zahmet ve eziyet ile kurmuş olduğunuz işletme çok tutuldu popüler oldunuz ister istemez sizi kıskanan ve yaptığınız işi kopyalayan insanlar olacak. İnsanoğlu doğası gereği sıfırdan bir şey tasarlayıp yaratmak yerine kopyalayıp üretmekte profesyonelleşmiş bir varlıktır. Yaptığınız işi kopyalayanlar adınızı ve logonuzu çok daha rahat kopyalar. Sizin üretmediğiniz bir ürünü sizin logonuz altında sanki siz üretmişsiniz gibi pazara sürüp satışını bile yapabilirler. Almış olduğunuz güvenlik önlemlerinin hepsi boşa çıktı. Dijital dünya dediğimiz şey o kadar büyük ve geniş ki bu denizde boğulmamak elde değil ve günümüzdeki en yaygın dolandırıcılık yöntemleri dijital dünyadan çıkıyor. Kullanmış olduğunuz sosyal medya profilleri dahi çıkar amaçlı kopyalanırken, işletme profilleriniz ve kimliğinizin kopyalanmaması elde değil..

Her konuyu uzmanlarına bıraktığınız gibi bu logo güvenliği ve koruması işlerini de yine uzmanına bırakmanızda fayda var. İçeriği size ait olan ve isteğiniz dışında yayınlanan her türlü içeriği ve paylaşımı uzman ekiplerimiz kontrol ederek yok ediyor. Diğer bir değişle işyerinizdeki güvenlik kamerasına benzer bir sistem ile sizlere dijital dünyada güvenlik sağlayıp daha elit hizmet vermenizde yardımcı oluyoruz. Şimdiye kadar almış olduğunuz bütün güvenlik önlemlerinin yanı sıra artık dijital dünya üzerinde de güvenlik önlemlerinizi almakta fayda var.

Unutmayın sonra pişman olmamak için, en başında işi imajkoruma.com’a bırakın. Gözünüz arkada kalmasınBir yanıt yazın

[single_loop]