Olumsuz Haber ve İçerik Kaldırma

İmajkoruma.com internetten olumsuz içerik kaldırma alanında, kullanıcılarına tam gizlik esası ve yüksek başarı oranı ile hizmet veriyor. İmajkoruma.com online mecralarda, şahsınıza yapılmış olumsuz içerikli haberlerin kaldırılması hizmeti ile adınızı internet platformundaki alanlardan korumanızı amaçlıyor. Web sitesi adınıza ya da markanıza karşı başlatılmış karalama kampanyalarınız, yalan içerikli, asılsız haberleri kolayca tespit ederek, bahsedilen içerikleri online mecralardan kaldırıyor.

İmajkoruma.com olumsuz haber ve içerik alanındaki başarılı çalışmaları ile alanında uzman olduğunu ispat etmiştir. Web sitesi önemli kişiler ve markalarla çalışmış, müşteri memnuniyeti ve mahremiyeti ilkelerini esas almıştır.

İmajkoruma.com Sizi ve Markanızı Koruyor

İnternet ortamında adınızı ve markanızı zedeleyecek düzeyde, kasıtlı bir şekilde yalan ve asılsız haberler üretildiğini düşünüyorsanız, imajkoruma.com size bu konuda yardımcı olabilir. Uzman teknik ekibiyle bahsi geçen haber ve içeriklerin listelemesini yapan imajkoruma.com hemen ardından bu içeriklerin internet ortamında kalıcı olarak kaldırılmasını sağlıyor. Haber içeriğinin bulunduğu ana kaynağın yanında google içerik kaldırma işlemlerini de gerçekleştiren imajkoruma.com bu sayede hakkınızda yapılmış olumsuz içerikli haberlerin google yandex gibi arama motorlarında gözükmesine de engel oluyor. İmajkoruma.com benzer mağduriyetleri bir daha yaşamamanız için de çalışıyor. Haber ve içeriklerin kaldırılmasının ardından yeniden haberlerin internet ortamında dolaşması da imajkoruma.com ekibi tarafından engellenebiliyor.

Aynı zamanda benzer içeriklerin başka haber sitelerinde kullanılmasına da engel olan imajkoruma.com, bu konuya dair, müşterinin isteyeceği ve mağdur olacağı bütün noktaları düşünerek, hepsi üzerinde titizlikle çalışıyor.

İmajkoruma.com internet üzerindeki olumsuz haber, video, resim ve fotoğraf gibi bütün istenmeyen içerikleri kalıcı olarak ortadan kaldırır. İçerikler hem ana kaynaktan kaldırıldığı için hem de google haber kaldırma gibi arama motorları üzerinden de gerçekleştirildiği için, aynı ya da benzer içeriğin, bir daha internet ortamında bulunmaması garanti altına alınmış oluyor.

İmajkoruma.com çalışmalarını hukuk standartları, müşteri memnuniyeti ve gizlilik gibi konuları ilke edinerek sürdürüyor ve hizmetlerine, telif, haber kaldırma, içerik kaldırma, video resim kaldırma gibi alanlarda devam ediyor.1 Yorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]