gorsel_018-300x225 - İtibar Yönetimi Müşterisine Tam Olarak Ne Sağlar?

 

İtibar yönetiminde esas olan baş vuruyu yapan müşteriye, internet ortamında kendisi için tehdit halini almış içerik, yada görseller hususunda, tehdidi kaldırmakla birlikte, hukuki olarak da desteklemektir. Meselelerin hukuki boyutu suçla ilgili ceza’i yaptırımları ilgilendirir. Esas olarak müşteriye getirisel bir faydası tazminat davaları hariç yoktur, ancak suçu işleyen açısından götürüsel bir zararı olacaktır.

Araştırmaların gösterdiğine göre, ülkemizde insanlar artık her hangi bir şeyi ararken önce internete danışıyor, bunun en büyük nedenlerinden biri, özellikle mobil alanındaki internette yaşanan gelişmeler olarak görülmektedir.
İnternetimizi artık yanımızda taşıdığımız bir döneme girdik, haliyle büyük bir bilgi deposunu yanımızda taşıdığımız için bunun avantajlarından yararlanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Böylesi bir pratik kullanım alanında daima her yapmak istediğimiz işlemin, sonuç olarak olumlu netice doğuracağını düşünmek safça bir düşünce olur. Çünkü yanımızda taşıyabildiğimiz internet, aynı zamanda içeriğinde türlü tehlikeleri de barındıran, balta girmemiş vahşi bir orman gibidir. Hayatımıza kolaylıklar sağlayan yapısının yanı sıra, Hayatımızı ve iş yaşamımızı zehir edebilecek, gizli tehlikeleride  çekici görüntüsü altında saklamaktadır.

müşterilerimizin imaj temizliği, firmamızın itibarının temizliği kadar önemlidir. Bizim için müşterimizin itibar değerlendirmelerini yapmak, daima internet ortamında temiz kalmasını sağlamak, işimizin temel niteliği olarak canla başla uğruna çalıştığımız alandır.

Nihayetinde her hangi bir kimse internette bir marka yada ismi aradığında genellikle arama motorlarının en üstte tuttuğu sonuçlar en çok ziyaretçi çeken sonuçlardır. Daima ziyaretçi ilk olan en üstte olana başvuracaktır, işte imaj temizliği sizi daima en üstte tutabilecek bir temizliktir. Biz www.imajkoruma.com olarak biz bu temizliği yapabilecek alanında deneyimli ve uzman bilişim uzmanlarımız ve alanında uzman ve deneyimli hukukçularımızla bizden istediğiniz işi hakkıyla yapmak için çalışmaktayız.

Buna göre tekrar ettiğimiz bir, sözümüz var; Biz sizin için daima burda, başınız dara düşünce başvurabilmeniz için duruyor olacağız, Sizi başınıza dert olan karalamalarla, içerik hırsızlığı ile, görsellerinizi kaptırmış olmalarınızla, firma sırlarınızı sızdıranlara karşı, firmanızı kötleyenlere karşı asla yalnız bırakmayız.

İtibar temizliğinizi yapabilmemiz için www.imajkoruma.com bizi aramanız gerekmektedir, aradığınızda olup bitenleri tüm ayrıntısına kadar samimi olarak ifade etmeniz, işin en etkili ve sağlıklı bitebilmesi için gereklidir.

Müşterimizin itibarı, bizim itibarımızdır.  www.imajkoruma.com

 1 Yorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]