index-300x168 - Kişisel Bilgilerin Nette Yayılması Önlenebilirmi?

 

 

İnternet ortamında pek çok arama motoru, birbirinden farklı database işleterek, saniyede milyarlarca arama işlemi gerçekleştirirler. Elektronik ortamda bir haberin yayılması özellikle sansasyonel bir haber ise, bilinenden çok daha hızlıdır. Normal durumlar içinse yayılma bir miktar zaman alabilir. Birilerini etki altında bırakabilecek, üzebilecek yada yaşamını olumsuz yönde etkileyebilecek, haber yada çeşitli amaçlardaki resim, ses, veya video görüntüleri, internet ortamında çok fazla yayılmadan, bu görüntüleri yayılmış sitelerden sildirebilecek, etkili ekibi olan firmalar, haberin daha fazla yayılmasını engelleyebilir.

İşte www.imajkoruma.com Alaninda uzman bilişimci ve hukukçulardan oluşan ekibimizle bu sorunlarınızı çözmek adına gerekeni yapacağız. İstenmeyen içeriğin temizlendikten sonraki aşamadan sonra, gözden kaçmış bir site databasesinden yeniden hortlayıp nette yayılması ihtimaline karşıda, tetikte olmak, ilgili haberin takrar nüksetmesinin önüne geçmek gerekmektedir.

Esasen internet gibi devasa bir alandan, istenmeyen içerik temizliği yapmak, bir miktar zaman alabilecek bir iştir, çünkü her bir siteye müracaat etmek, databasesinden ilgili içeriği sildirmek, bir zaman isteyen iş sorunudur. Bu sebeple olası olayın başına geldiği kimselerin, çok geç olmadan bize acil olarak baş vurmasında kendisi açısından yararlar vardır. Bu sayade çalışma sürecini önemli ölçüde düşürebileceği gibi, daha etkili olarak içeriğin internetten kaldırılmasını sağlamış olur.

İçeriğin çok fazla yayıldığı durumlarda ise, içerik tamamen internet ortamından kaldırılıncaya kadar, internet ortamında içeriğin yayılmış olduğu siteler tek tek tespit edilerek, herbirisine ilgili kanuna dayalı, uyarı verilmek suretiyle, içeriğin bu sitelere ait veri bankalarından kaldırılması tarafımızdan dikkatle yaptırılır ve sonraki izleyen zamanlarda, takibi sağlanarak olası tekrar yayılımının önüne geçilmeside sağlanır.

www.imajkoruma.com sizi bu tür belalardan kurtarmaya taliptir, kişisel bilgilerinizi kaptırdıysanız, bizimle itibarınız ile birlikte geri alırsınız. Çünkü bunu size yapanlara işlemiş oldukları suçun kanundaki karşılığı nispetinde, ceza verilmesi içinde gereken çalışmalarda bulunuyoruz. Başlatmış olduğumuz hukuki soruşturmanın, aynı zamanda yakinen takipçisi olarak sonuca götürülmesinde, hukuki sürecin daha hızlı işlemesi içinde gereken etkili raporları hazırlayıp, ilgili mahkemelere teminini sağlıyoruz.

Bunu size yapanların ayrıca ödeyeceği tazminatlarda olacak, biz bununda gerçekleşmesini sağlamak adına gereken hukuki raporları hazırlamayıda temin ediyoruz, www.imajkoruma.com olarak bize başvurmayı seçen müşterilerimizin, uğramış oldukları manevi zarar ve ruhsal yıkımlarınıda, mümkün olabilecek en aza indirmeye, samimi bir gayret ile çalışmaktayız.

Sizin sorununuz bizim sorunumuzdur! biz bu şiyarla bu yola çıktık.

 Bir yanıt yazın

[single_loop]