Merhaba değerli takipçilerimiz, bu yazımızda bizlere çokça gelen ve genelde aynı olan sorular var ve biz bu sorulara en acil şekilde cevap alabilmeniz için cevaplayacağız.

  • Hakkımda internet sitelerinde asılsız haber yapılıyor kaldırabilir misiniz?

Evet. Hakkınızda çıkan asılsız haber ve bu haberin izniniz dışında yapılıyor olması sizin hakkınızı ihlal eder ve bu durum suç teşkil eder. Bize başvurduğunuz andan itibaren işlemleri         başlatıyor ve en acil şekilde gerekeni yapıyoruz.

  • Müstehcen görüntülerimi internete düşürdüler, kaldırabilir misiniz?

Evet kaldırabiliriz. Mahrem görüntüler ve hayatınızın mahremiyeti kendinize ait olan özel bir durumdur ve gizli kalması gerekir. Suç teşkil eden bu durumu bize başvurduğunuz andan itibaren düzeltmek için uzman ekiplerimiz çalışmalara başlayacaktır.

  • İnternette olmasını istemediğim görüntülerim var nekadara kaldırırsınız?

Maalesef sizlere direkt olarak fiyat verme imkanımız yok fakat bizlere içerik linklerini gönderirseniz fiyat çalışması yapıp sizlere talep edeceğimiz fiyatı bildiriyoruz. Çok küçük işlerde müşteri memnuniyeti adına ücret talep etmediğimiz çalışmalarımız da olmuştur.

  • Çalışmalarınız ne kadar sürede bitiyor, sonuçlanıyor?

Bizlere gönderdiğiniz linkler ile ilgili çalışmamızı yapıp süreç ile ilgili sizleri her bir gelişmede haberdar ediyoruz. Maalesef tam olarak kesin bir zaman veremeyiz ancak tecrübeli ekibimiz en kısa sürede işinizi çözmeye odaklanmaktadır.

 

Bir de en çok gelen cümlelerden birisi ” internete düştüm, lütfen yardım edin ” oluyor. Bize güvenebilirsiniz. Uzman kadromuz sizler için çalışmaktadır.

imajkoruma.com güvenli günler diler.Bir yanıt yazın

[single_loop]