YouTube’a Yüklediğimiz Videoları Nasıl Sileriz?

Merhaba değerli takipçilerimiz, bugün sizlerle youtube a yüklediğiniz videoları istemediğiniz taktirde nasıl tamamen silebileceğinizi göreceğiz. Eğer videoları silmek istiyorum , youtube video silmek istiyorum konusunu arıyorsanız bu konu tam olarak sizin için.

Her şey iyi gidiyorken yolunda iken mutlu olduğumuzu düşünüp o anı başkaları ile paylaşmak isteyebiliriz ve bunun için sosyal medyadan o anları paylaşabiliriz gayet doğal insani duygulardır ancak daha sonradan suistimal edilebilir içeriklerin de olması durumu canımızı sıkmaktadır. Bu nedenle herkesin bilmesi gerektiğini düşündüğümüz çok ama çok basit bir işlemi sizlere göstermek istiyoruz.

 

Daha önceden bize gelen vakalar arasında youtube’a yüklenen videoların silinmesi isteği de vardı. Biz bu gibi küçük ve basit işler için müşterilerden ücret talep etmiyoruz ve dürüst olmak gerekir ise bunlara ayıracak vaktimiz olmuyor maalesef. İnsanların farklı kurumlardan fahiş fiyatlara yaptırdığı bu gibi basit işleri görmek bizleri üzdüğü için bu tip içerikler paylaşma kararı aldık ve ilkini bu sayede şu anda sizlerle paylaşmış olmakdan mutluluk duymaktayız. Müşterilerimiz bizim için potansiyel para kaynağı değildir ve hiç bir zaman olmayacaktır.  Bizleri takip etmeye devam edin lütfen.

 

Nasıl Yapılılır?

1.       Öncelikle www.youtube.com adresine gidiyoruz.

2.       Sağ üst kısımdan Profil Fotoğrafına tıklıyoruz.

youtubevideosilme-300x44 - YouTube'dan Video Nasıl Kaldırılır?

 

3.      Kanalım butonuna tıklıyoruz

youtubeicerikkaldirma-143x300 - YouTube'dan Video Nasıl Kaldırılır?

4.      SS deki gibi YouTube Studio butonuna tıklıyoruz

youtubenasilvideosilinir-300x103 - YouTube'dan Video Nasıl Kaldırılır?

5.      Sol kısımdan videolar butonuna tıklıyoruz

baskasininekledigivideoyusilme-300x49 - YouTube'dan Video Nasıl Kaldırılır?

6.      Kaldırmak istediğimiz videonun üzerine gelince aşağıdaki gibi 2 nokta çıkıyor ve bu 3 noktaya tıklıyoruz açılan küçük pop-up menüden Sil i seçiyoruz.

videosilmeyoutube-300x48 - YouTube'dan Video Nasıl Kaldırılır?

7.      İşaretli yerdeki tik i tıklıyoruz ve Videoyu Sil butonuna tıklıyoruz.

tamamensilmeyoutubevideo-300x191 - YouTube'dan Video Nasıl Kaldırılır?

Evet bu işlemlerden sonra artık youtube’dan videoyu kaldırmış oluyoruz. Umarız bu tip can sıkıcı vakalar yaşamaz ve bu adımları uygulamak zorunda kalmazsınız.4 yorum

 • Hacer

  Merhaba ya benim eklediğim video kalkmıyor o sayfayı bulamadım anlayamadım bir türlü mailime cevap verir misini?

 • burcum

  yıllar önce yüklediğim videolar var. şiflesini mailini hiç bir bilgiyi hatırlamıyorum. bu videoları kaldırabilir misiniz

 • samet

  her şeyi denedim bir türlü kalkmadı video. youtube üzerinde 2 video var onları silme konusunda destek verebilir misiniz.

 • bahaddin

  YouTube da başkasının yüklediği bir video var. kişilik haklarıma saldırıyor bu videonun silinmesini istiyorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]