hakkimizda1-300x67 - E-Ticaret Sitelerinin İnternette Karalanmasını Engelemek!

İnternetin gelişim gösterdiği günümüzde, piyasa araştırmacılarının uzun yıllardır, süren piyasa araştırmalarının göstermiş olduğu göstergelere göre, sanal ortamdan yapılan, ticaretin real olarak yapılan ticaretten kat kat daha fazla ürün satışı gerçekleştirdiği gözlemlenmiştir.

Bu tür mağazalar yoluyla yapılan ticaret girişimine, her geçen yıl girişimci sayısının artarak talebin fazlalaştığı gözlemlenmektedir. İnternette, Üretici ve satıcıların böylesi pazarlama payı büyük bir alanda bir araya gelerek, hem üretilen ürünün tanıtımını yapabildiği, hemde tanıtımını yaptığı ürününün satışını gerçekleştirebilmesi mümkün olmuştur, henüz dünyada böylesi bir imkanı, böylesi çekici şartlarda verebilecek bir başka platform yoktur.

Bu nedenle internette e-ticaret bir çok firmanın ağzının suyunu akıtacak ticari potansiyel sunduğu için, her geçen yıl müteşebbislerinin artması suretiyle internet büyük bir ticaret portalı halini almıştır. Böylesi devasa ve hazır imkanlarla donanımlı ticaret portalı olan internet içerisinde e-ticaret yapabilecek yeterliliğe sahip sitenizi oluşturduktan sonra, anlaşmalı olabileceğiniz bankaların ve kargo firmalarının da desteğini, yasaların el verdiği koşullarda alırsınız. Reklamasyon için google adsens gibi bir firmayla anlaşır, e-ticaret sitenizin reklamlarını yaparsınız, SEO çalışmasıda yaptıktan sonra siteniz google aramalarında görünür olur.

E-TİCARET SİTELERİNİ KARALAYAN YAYINLAR

Bundan sonraki aşama, satış süreci içerir, siteniz bir sürü emekle, bir sürü para harcanarak aktif olmuştur, böylesi bir e-ticaret sitesini hazırlamak, stopajını, girdisini çıktısını kontrol altıında tutmak, oldukça zor bir iştir. Bütün bunca emekten sonra, sizi çekemeyenler yada, huysuz ve takıntılı bir müşterinizle yaşamış olduğunuz kötü bir ticaret deneyiminin, hararetiyle karalamalara yada iftiralara gelebileceğiniz bir durumla, burun buruna gelmeniz mümkündür.

Böylesi bir durumda, hakkınızda yapılan kötü içerikli yazılar veyahut, görsel içerikli paylaşımların, nerelerde yayınlandığını, bu yayını kimin yaptığına dair kimlik bilgilerinin, tarafınızdan mutlaka öğrenilmesinde yarar vardır. Artık yapmanız gereken pek fazla bir şey kalmamıştır, firmanızın imajının daha fazla karalanmaması gerekmektedir!

Bunun için www.imajkoruma.com bizi arayabilirsiniz. Biz tamda sizi bu tür bir beladan kurtarabilmek için varız. Bizim işimiz bu! Müşterilerimizin imajı ve gizliliği tamamen firmamız teminatı altında olduğunu bilmenizi ve bu suretle rahatlamanızı istiyoruz.

Bizim için müşterimizin itibarı, bizim itibarımızdır..! www.imajkoruma.com Daima yanınızda.!

 Bir yanıt yazın

[single_loop]