Instagram Silme

Instagram dünya çapında, ilk kullanıma açıldığından beri kabul görmüş ve en popüler resim paylaşımı sağlayan sosyal medya sitesidir. Sadece resim paylaşımı olarak başlayan Instagram, zaman içinde, diğer sosyal paylaşım uygulamaları ile rekabet etmek amacı başta olmak üzere yağmış olduğu güncellemelerle kullanıcılarının beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Tüm dünyada milyonlarca  kullanıcıya hizmet eden instagram kullanıcılarından çok sayıda hesap dondurma ya da hesap silme talebi de gelmektedir. Kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarının eksiksiz karşılanmasını amaç edinen tüm sosyal paylaşım siteleri gibi instagram da hesap silme ve hesap dondurma konularında hizmet vermektedir.

İnsanlar açmış oldukları instagram hesaplarını çeşitli nedenlerle silmek ya da dondurup, daha sonra açmak isteyebilmektedirler. Bilgisayarla birlikte akıllı telefon ve tabletler ile uyumlu olan instagram uygulaması, instagram hesabı dondur ya da hesabı sil yönergelerini mobil uyumlu uygulamalarında da yapmaya olanak tanımaktadır.

Instagram Hesabını Silmeden Önce Bunları Yapın

İnstagram hesabını silmeye karar verdiğinizde instagram şifremi unuttum seçeneği dahil olmak üzere hiçbir şekilde silmiş olduğunuz hesabınıza ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Bu nedenle hesabı silmeden önce paylaşımlarınızı yedeklemeniz gerekmektedir.

Paylaşımlarınızı yedeklemezseniz tekrar ilgili paylaşımlara ulaşmanız mümkün olmayacağı için onları kalıcı olarak kaybedeceksiniz. Instagram uygulamasındaki ayarlar üzerinden hesabı sil ya da hesabı dondur seçeneklerini tek tıklamayla kolaylıkla kullanabilir, hesabınıza dilediğiniz seçeneği uygulayabilirsiniz.

Hesap silme seçeneğini kullandığınızda siz dahil hiç kimse artık o hesabınıza ulaşamaz ve içindeki paylaşımlar kalıcı olarak silinir. Bu nedenle hesap silme işlemi yaptıktan sonra instagram hesap aç seçeneği ile yeni hesap açmanız, yeni kullanıcı adı belirlemeniz gerekmektedir.

Hesap Dondurmak ve Hesap Silmek Arasındaki Farklar

Kullanımda olan sosyal paylaşım uygulamalarının hemen hepsinde hesap dondurma ya da hesap silme özellikleri bulunmaktadır. Instagram’da hesap dondurma seçeneği yeni kullanılabilir duruma gelmiş olup, sadece hesaptan çıkış ve hesabı kapatma seçenekleri bulunmaktaydı.

Kullanıcıların istekleri doğrultusunda, memnuniyetin eksiksiz sağlanması açısından instagram da hesap dondurma seçeneğini hizmete sunmuştur. Instagram hesabı dondur seçeneğini kullandığınızda, dilediğiniz zaman kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme tekrara giriş yapabilir, hesabınıza yeniden ulaşabilirsiniz.

Adınıza Açılmış Sahte instagram Hesabı Kapatma

Eğer adınıza açılmış ve sizin fotoğraflarınızı kullanan sahte bir instagram hesabı varsa hemen bizimle iletişime geçin. Bu tarz fake hesapları çok kısa sürede kapattırıp tüm fotoğraflarınızın silinmesini sağlıyoruz. İtibarınızı korumak için varız..1 Yorum

  • bysrayilmaz

    adıma açılmış instagram ve facebook hesapları var. ve bana ait hoş olmayan fotoğraflarımı kullanıyorlar. lütfen yardım edin

Bir yanıt yazın

[single_loop]