İnternetten Hakkınızda Olumsuz İçerik Kaldırma

İnternet tarayıcıları vasıtasıyla hakkınızda olumsuz haber veya olumsuz içerik var mı diye bakabilirsiniz. Bazen hakkınızda olumsuz içerikler olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak bunun bir çözümü vardır, İnternetten Hakkınızda Olumsuz İçerik Kaldırma.

Hakkınızda Çıkan Olumsuz Haber Ve İçerikler

Özellikle sosyal medya fenomeni iseniz bu durum başınıza sıkça gelebilir. Sürekli hakkınızda yanlış açıklamalar ve hakkınızda olumsuz içerikler paylaşılır. Sürekli olumsuz içerikle ve iftiralar paylaşılır. Bu haberlerin ve içeriklerin bir son bulması artık hiç zor değildir. İtibar Yönetimi sayesinde artık internet üzerinde olan hakkınızdaki çirkin paylaşımları, iftiraları ve olumsuz içerikler kaldırılabilir.

İnternet Hayatımıza Karıştı

Gün geçtikçe internet hayatımız olmaya başladı neredeyse tüm kişisel bilgilerimiz, fotoğraflarımız ve videolarımıza kadar her şey internet üzerinde bulunmakta. Sosyal medyalar olsun mail adreslerimiz olsun hep internet üzerinde ve neredeyse tüm bilgilerimiz internet üzerinde bulunmaktadır. Bu yüzden kişilerin sosyal medyada olsun internet üzerinde olsun çok kolay haberleri çıkmakta ve iftiralar atılmaktadır. Bu iftiraların ortadan kaldırılması ve temiz bir imajınızın olmasını istiyorsanız imajkoruma.com her zaman yanınızda.

İnternet Üzerindeki Videonuzu Kaldırma

Sosyal medya üzerindeki bazı linkler vardır. Bu linklere tıkladığınızda Facebook adresinizin kontrolünü kaybedersiniz ve profilde sizin görmediğiniz fakat diğer arkadaşlarınızın gördüğü videolar paylaşılır profiliniz tarafınca. Video görülmediği için Facebook’tan Video Kaldırma işlemini yapamayabilirsiniz. Tamda bu zamanda imajkoruma.com devreye girer. Yaptığı çalışmalar ile imajlarınızı tazeler ve sosyal medya olsun, internet üzeri olsun paylaşılan videoları, haberleri, iftiraları ve resimleri kaldırarak kişinin imajını tazeler. Eğer kaldırmak istediğiniz video, iftira veya fotoğrafınız var ise imajkoruma.com ile iletişime geçip verdiğimiz profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz. Sizlerin sorunlarını hızlı bir şekilde çözmeye çalışıyoruz çünkü önceliğimiz sizlerin işlemlerinizi en hızlı bir şekilde çözmek.Bir yanıt yazın

[single_loop]