Loglama-300x199 - Sahte Instagram hesapları Kapatılabilirmi?İnternetin yaşamımıza girmesi ile, son geldiğimiz 20 yıllık aşamada, oldukça pozitif gelişmelerin oluştuğunu hep birlikte gördük. İnternetin insan yaşam kalitesine ek bir katkısının gittikçe büyüdüğü ve bilgisel etkileşimin geldiği boyutu  düşünürsek, İnternet ortamının fırsatlarla dolu olduğunun tespiti kesinlikle abartılı olmayan bir tanım olacaktır.

İnsanların bilişimsel etkileşimini destekleyen, büyük kitleleri çeşitli aktivitelerle bir araya getirmeyi başaran, Devasa Dedicated makinelerde saklanan veritabanlarıyla işletilen siteler vardır. Bu sitelerin sistemleri büyük binalarda ve sayısı binlerce olan, server makinelerin bulunduğu dolaplarda çalıştırılır. Saniyede milyarlarca İnternetten gelen taleplere cevap verebilecek bir mimari yapı ile ve yüksek İnternet trafiği sayesinde Dünyada nereden bağlanırsa bağlansın milyarlarca insanın etkileşimini sağlayan Sosyal paylaşım ağları vardır.

Bu sosyal ağlardan biride Instagram dır. İnstagramda bol miktarda sahte kullanıcı hesabı kötü niyetli kişilerce açılmıştır. Bu kişilerin amacı genellikle cinsellik içeren arkadaşlıklar kurmak, Kişi ve sektörlerin imajını zedeleyerek, rakiplerinin amacına hizmet etmek olabilmektedir.

Amacı her ne olursa olsun, bu tür çalışmalar içerisine giren bu şahıslarla ilgili gerek yerel hukukta gerekte uluslararası hukukta cezai yaptırımların olması nedeniyle haklarında başlatacağımız her hangi bir hukuki işlem, son derece kolay bir biçimde sonuçlanabilecektir.

www.imajkoruma.com olarak hizmetlerimizin en kısa zamanda sonuçlanabilmesi için, gayretli bir şekilde çalışıyoruz. İstediğiniz taktirde bu tür sahte hesapların www.imajkoruma.com tarafından kapatılması gerçekleştirilebilir.

Ancak bilinmelidir’ ki, bu tür sosyal içerik üreten sitelerde çok sayıda sahte hesaplar vardır, bu konuda şikayet edilecekse, hakkınızda olumsuz paylaşımlarda bulunan profilinizin sahte olarak, oluşturulduğunu farkettiğiniz ne kadar sahte İnstagram hesabı varsa, hepsinin toplu olarak tespitini yaparak bize başvurmanızı önemle rica ediyoruz.

Böylece biz www.imajkoruma.com olarak bu tür hesapların toplu olarak kapatılmasını sağlayabiliriz. Sevgili müşterimiz biz bunun için varız, Kuruluşumuzun amacı böylesi sosyal medya ağlarında, profil bilgilerinizin sahtesini oluşturarak sizleri mağdur edebilecek, sahte hesapları kapatarak sizlere yardımcı olmaktır.

Böylece biz temamızı yineleyeceğiz, www.imajkoruma.com olarak biz sizin için burada bekliyoruz, her hangi bir sıkıntınız oluşursa sizleri o sıkıntıların götürülerinden korumak için varız. Bir sıkıntınız olursa çekinmeyin bizi hemen arayın, Sahte sosyal medya hesabı kapatma, site kapatma, Kötü amaçlı içerik silme, sıkıntınız her ne olursa olsun. Biz onu sizin için ortadan kaldırmaya talibiz.

 

 1 Yorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]