someicons-300x134 - İmaj Koruma Desteğimizle Twitter İçerik Kaldırma!

TWİTTER NEDİR?

Twitter insanların twit dedikleri kısa mesajlar gönderip alabildikleri, bir sosyal medya sitesidir, Twitterde tanıdıklarımızı bulup onlarla etkileşime girebileceğimiz gibi, twitterin ilgimizi çekebilecek kişileri bularak onlarlada etkileşime girebilir, yada twitçileri konu başlıklarına göre arayabilirsiniz.

Tüm sosyal medya unsurunu içinde barındıran sitelerde olduğu gibi, oldukça fazla kullanıcı kitlesi yoğunluğu olan bir sitedir. Dünyanın her yerinden insanlar burada birbirileri ile etkileşim içine girerler. Resim video ve yazılar paylaşır, eğlenirler. Twitterin eğlenceli bir arayüzü olduğu kabul görmüş bir vaziyettir. Ancak bu eğlenceli yüzünün yani madalyonun öteki yüzünün döngüsünde olup bitenler, ağızlarınızı uçuklatacak cinsten olaylar olabilmektedir. Dolandırıcılığın her türlüsünün yapılabildiği bir ortam olduğunu söyleyebiliriz.

Sadece dolandırıcılık değil tabi, kişilik haklarınızın ulu orta, sere serpe bir şekilde ihlal edilebileceği bir yerdirde aynı zamanda. Twitterde ne kadar, seçici olursanız olun, er geç bir gün iletişime girdiğiniz biri sizin, güveninizi suistimal edecek, şahsi mahremiyet içeren, kişisel bilgilerinizi Twitter ortamında her kese açık yayına verebilecektir.

BÖYLE BİR DURUMDA NE YAPMALISINIZ?

Twitter de, twitlerinizi paylaşırken, ister dolandırılmış olun, isterde mahrem görüntülerinizi, birilerinin ifşa etmiş olması olsun her ne olursa olsun, baş vurabileceğiniz ve garantili olarak, destek ve hizmet alabileceğiniz, İtibar yönetimi alanında, güçlü ve dinamik bir firma olan imajkoruma.com, vardır.

Yapmanız gereken www.imajkoruma.com’ u aramak, ve başınıza gelen her neyse, uzun uzun tüm ayrıntıları ile bize iletmektir. Asla korkmayın ve çekinmeyin, kişisel gizliliğiniz firma olarak tamamen güvencemiz altındadır. Konunun hassasiyetine uygun olarak, ne gerekiyorsa alanında uzman bilişimcilerden ve hukukçulardan oluşan, ekibimiz yerine getirecektir, size sıkıntı yaşatan olayı ise, tereyağından kıl çeker gibi, garantili olarak en kısa zamanda çözümünü sağlayacaktır.

www.imajkoruma.com ile irtibata geçip, başınıza gelen olayın internetten temizlenmesinin toplam maliyetinin ne olduğunuda öğrenebilirsiniz, görevli arkadaşlarımız sizleri bilgilendirecektir. Bizi aradıktan sonra size düşen sadece rahatlamak ve derin düşüncelere dalmadan, uyku uyuyabilmektir. Biz huzurunuzuda koruyan bir firmayız, Müşterimizin huzuru bizim huzurumuzdur.

Ancak genel anlamda, internette bulunan her kesin, ve firmaların itibarlarının taze kalması için mücadele ediyoruz. Çünkü müşterimizin İtibarı bizim itibarımızdır. www.imajkoruma.com Çekinmeyin bizi arayın.!

 Bir yanıt yazın

[single_loop]